JustPaste.it

Poniżej wstawiam newsa, tym razem jedynie w wersji bez HTML. Proszę o odpowiednie formatowanie, ponieważ wiem, że wersje z kodem często sprawiały wiele problemów. Dziękuję jeszcze raz za zaakceptowanie zaproszenia i mam nadzieję, że widzimy się 31 sierpnia! :*

 

NOTKA - GDYBY HIPERŁĄCZE ŹLE PRZENOSIŁO, PROSZĘ O USTAWIENIE GO PONOWNIE ZA POMOCĄ PONIŻSZEGO LINKU!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezbVh68VsfdCpjv6m5jzIJmiSU-76f9E7GrUdpfqZHmlqYqQ/viewform

 

 

Tytuł newsa - Międzyszkolna Mafia IX

 

plakat2.png

 

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

 

W imieniu wszystkich organizatorów mam ogromną przyjemność zaprosić Was na IX edycję Międzyszkolnej Mafii! Wracamy z Waszym ulubionym wydarzeniem już po raz dziewiąty - mam nadzieję, że Was nie zabraknie! IX edycja odbędzie się w dniach 31 sierpnia - 6 września 2020 roku. Jak zwykle, zapraszamy Was codziennie o godzinie 20:00 do pokoju HaremKsiecia. Aby móc zagrać z nami, należy zapisać się w tym linku. Jeśli nie wiecie w jaki sposób gra się w Międzyszkolną Mafię, to polecam kliknięcie w link, który przekieruje Was na stronę poradnika.

 

Do zobaczenia niebawem!

Maksymilian Glauver