JustPaste.it

Kongresszus és kormány körlevél 2.0 - 2020. 09

eMagyar Kongresszus
eMagyar Kongresszus és Kheodum and 42 more people | 30 napja #88234999

 

Sziasztok!
Pár percen múlt, de Huba elfogadta a barátjelölést, szóval indítok is egy új körlevelet, ebben már mindenki benne van. Az előző körlevelet törölhetitek is akár, ide bemásolom a tartalmát.



eMagyar Kongresszus to Zoleeka and 42 more people | 45 minutes ago#88234834
Kedves képviselők és kormánytagok!

Ez a körlevél szolgál a kongresszus és a kormány közötti direkt kapcsolattartásra.
Sajnos Weisz Manfred Huba hiányzik, mert ő nem igazolta vissza a barátfelkérést mostanáig. Reméljük minél előbb előkerül. Gondolom tisztában vagytok a jelenlegi szituációval (román támadás lehetősége stb.), ezért WasssDorong kérésére elindítom hiányosan is a körlevelet, tovább sajnos most nem tudunk várni.
Kérném akkor WasssDorongot, hogy számoljon be a jelenlegi helyzetről a kongresszusnak!

Jó munkát és eredményes ciklust kívánok mindenkinek!

Zoleeka,
Kommunikációért felelős államtitkár



heroine17 to Zoleeka and 42 more people | 35 minutes ago#88234863
Sziasztok,

Köszi Zoleeka, hogy elindítottad, üdv a kongatagoknak.

H.



Soma2266 to Zoleeka and 42 more people | 34 minutes ago#88234871
Sziasztok! Sikeres hónapot mindenkinek!



szpalika to Zoleeka and 42 more people | 30 minutes ago#88234883
Háát... sikeres hónapot és túlélést az országnak? 🙂
eMagyar Kongresszus
eMagyar Kongresszus és Kheodum and 42 more people | 30 napja #88235000

 

WasssDorong to Zoleeka and 42 more people | 27 minutes ago#88234895
A helyzet gyors vazolasa: A romik eszlelve a törökök eltűnését a teruleteinkrol azonnal NEt adtak ránk. A romi NE kb 2 óra múlva zár, de addigra valószínűleg MIND a 6 darab határregio barátságos ország kezére játszunk át, hogy ne tudjanak területeket foglalni tőlünk. WTDT szlovén foglalta el, most zajlik Székesfehérvár elleni tamadasuk sajnos azt a régiót is át kell adnunk hisz északról is hatarosak vagyunk a romikkal. Eszék felszabaditasa után a horvátok bevonulnak Szegdre, hogy keletről zarjon. Debrecent a franciák veszik át, míg nemsokára indul az utolsó határos régió (Budapest) elleni brazil támadás. Menet közben kértem magunkra szlovák NEt, hogy amint lehetséges AZONNAL vissza tudjuk foglalni Pozsonyt.

NAGYON figyeljetek a brazilok budapesti csatajara valószínűleg ott is megprobal az asteri/romi keresztbe tenni. Amint kizarjuk a romi támadás lehetőséget megprobalunk atrendezodni, de MUSZÁJ lesz MINIMUM 2 szövetség országot a területeinken tartani. Elofordulhat, hogy a romi leszavazza az NE-t és a franciákat fogja támadni épp ezért kértem a franciákat, hogy a romi törvények (maki DOW és magyar NE) lejárta előtt adjon a romanokra NEt, hogy náluk legyen a kezdeményezés és tudjuk őket atkoltoztetni NGP bol... No egyelőre ennyi... Bármi kérdés/javaslat van szívesen veszem.

Weisz Manfred Huba
Weisz Manfred Huba és Kheodum and 42 more people | 30 napja #88235003

 

Elnézést kérek a késsésért, és a kellemetlenségért.

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235028

 

Bocsi, akkor én is ismétlek, mert szerintem fontos!
___

Köszönjük a körlevelet és az Elnök beszámolóját! Látjuk, hogy fontos katonai manőverekre kell figyelnünk, de hadd vázoljam gyorsan én is 4 pontban, hogy mi az, ami szerintem fontos, most, a Kongresszus számára!

1. Elnökválasztás. (Egy név mindenkitől, gyorsan, hogy ne essünk abba a szégyenbe, mint múlt hónapban is!)
2. Aki tudja, linkelje be az érvényes Házszabályt! (Állítólag k.bálint-féle él, nekem csak tervezet van tőle)
3. Kíváncsi vagyok a T.tagság véleményére, mennyire tartja elfogadhatónak a körlevél ORG-ból történő indítását?
4. Úgyszint mennyire elfogadható, hogy esetleg nem kongatag indítja a levelet? (Utóbbi két kérdés is lehetőleg igen-nem válasz)

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235093

 

1. Szemi

Soma2266
Soma2266 és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235105

 

Szemi

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235108

 

Szóval akkor, hogy elkeruljuk a román háborút a hét eredeti régió + Pozsony bol hetet elfoglaltatunk a szövetséggel. Csak én érzem ezt ironikusnak és a gyávaság csúcsának?

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235121

 

Halkan megjegyzem hogy gyávának az nevezze bárki a másikat aki tenmaga vállal legalább alaphangon 100mrd sebzést ellenük. És még 10 jelentkező melléáll.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235123

 

Üdv!

Jó munkát mindenkinek!

Javaslatom:

Konga elnöke: Zoleeka
Konga elnök helyettese: szemi

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235132

 

Köszönöm ugyan a jelölést, de körlevélindítóként nem akarok még elnök is lenni 🙂 Ezen okból most tartózkodom is az elnökválasztástól.

szemi
szemi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235147

 

Minek ide kongaelnök, sőt megjegyzem ilyen poszt nincs is. Mondták nekem

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235156

 

Wwenigma a kormánytagok feladata itt a tájékoztatás. Ha nincs miről tájékoztass hallgass és ne személyeskedj. A politikai jogok gyakorlása és a felszolalasi jog nem sebzéshez kötött.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235161

 

Mivel a körlevelet elindítottad és tudsz minket képviselni a kormány mellett/szemben, továbbá a legkisebb frakciót képviseled (ezt a gesztust megtehetik felétek a nagy pártok), szerintem, erre a hónapra nyugodtan elvállalhatod, aztán levonod a következtetéseket, lesz tapasztalatod, és a következő ciklust meg majd meglátják az akkoriak.

Org nálad, Kongresszusi Közlönyt kiadni tudsz, próbáld ki magad a tisztségben.

SzasZiii
SzasZiii és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235174

 

Luci válaszolva a kérdésedre:
A legiprogram és a kormánymű Kám alatt nagyon sok csatát volt lehetőségem látni, sebzeseket figyelni.

El kell fogadnunk, ha tetszik, ha nem, hogy jelenlegi állapotban a román-szerb párosnál gyengébbek vagyunk.

Sőt mivel sajnos a teljes lakossagunk (erősebbek, gyengébbek) nem eléggé aktív, így azon kívül, hogy több tartalékkal és több legenddel, tankkal, emberrel rendelkeznek esélyünk sincs sikerrel megvívni a háborút. (1-1 csatát nyerhetünk, de utána az aktív embereink nagyrésze kifogy, így a következő csatában már nem fog tudni egyedül ütni 10 másik helyett.)

Ezen kellene változtatni, de ahhoz pedig baromi sok tőke kellene.

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235219

 

Akkor sincs ennek értelme, nyolcbol hét régiót feladni

SzasZiii
SzasZiii és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235227

 

Akkor mi a megoldás?

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235270

 

Nem az, hogy egy régión csücsülünk. Szövetségesek hatarzar helyett bele is allhatnanak a romanokba. Helytarto ur?

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235279

 

En egy lehetseges megoldast latok, amihez viszont tervezes es jo koordinacio kell.
Megprobalni eltakaritani a romikat a kornyekunkrol, ertem ezalatt Ausztriat es a Felvideket. Persze barmikor visszajohetnek, de legalabb visszavaghatnank..

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235287

 

Ja es udvozlok mindenkit es eredmenyes munkat kivanok.
Beadtam egy utalast, probaljuk tovabbra is porgetni a kiutalasokat amig van kongank.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235396

 

Zoleekát én is támogatom OGy-elnöknek.
Szorgalmazom, hogy CTD-t mielőbb szabadítsuk fel, de legalábbis szüntessük meg a háborút az elfoglaló országgal, mert szerintem nem csak nekem vannak ott a cégeim...

Szempy
Szempy és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235425

 

Ha valami fontos van akkor kérlek vastagon. köszi.

baramis
baramis és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235428

 

Üdv!
szemi!!!

Zotmund
Zotmund és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235479

 

Üdvözlök mindenkit, és jó munkát kívánok!

1. kongaelnök: szemi
3. A körlevél ORG-ból történő indítását továbbra sem támogatom. Indítsa a kongaelnök, amint megválasztják, addig is ideiglenesen működhet ez a mostani a hadügyi helyzetre tekintettel.
4. Nem fogadom el, hogy nem kongatag indítsa a körlevelet.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235578

 

Szintén zenész. Konga körlevél indítója és benne a konga belső ügyeinek (pl. körleveles szavazások) lebonyolítója kongatag legyen. Egyébként az is. Előzőleg Goobee is az volt.

Ugyanakkor, aki a kongakörlevél indítója (elnök?) őt kérjük fel legalább 2-hetente 1 tájékoztató Közlöny kiadására (nem csak annyiban, hogy kiket választottak meg honnan, az publikus az election oldalon, hanem írjon pár szót a vitákról, ha egyes kérdésekben valós érvek ütköznek, akkor azokról, a szavazások eredményéről). Hogyan kérhetnénk számon a kormányt közlönyök tekintetében, ha mi sem tájékoztatunk?

Erről mit gondoltok?

A korában bevezetett "konga-körlevél közlönyben megjelentetése" témában az előző ciklus körlevelének publikálását kérném. Köszönöm.

Domv
Domv és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235667

 

hisztipicsan kivul barki johet elnoknek

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88235691

 

Lucy, gyávának nevezel másokat, én tajekoztatlak arról mely esetben tedd. Nincs szemelyeskedő ember rajtad kívül.

Felszolalhatsz csak annak nincs értelme hogy annyit nyogjon be valaki hogy "nyerjünk". Nem szavakkal hanem sebzessel történik.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236097

 

Valaki adjon be a romikra egy NE-t.

Ne kormánytag... Azt szeretném, ha PARTIZÁN akciónak tűnne...

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236159

 

Beadtam

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236160

 

Ha meg tudjuk szervezni, hogy legyen a végén elég igen, pár kormánytag szavazhatna is ellene gyorsan.

heroine17
heroine17 és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236181

 

Javaslatom: Zoleeka, egyetértek DOA-val a kétheti tájékoztatással kapcsolatban.

szemi
szemi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236184

 

heroine17 bocsánat, de nem vagy kongresszusi tag. Nincs beleszólásod.

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236186

 

Már említettem neki, de úgy látszik, szeretne szavazni...

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236218

 

szemi, vállalod az elnöki pozíciót, ha megválasztunk téged?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236246

 

A ROMI NE-re senki ne szavazzon!!! En szavaztam egy NEM-el, hogy lassa a romi, hogy csak egy kosza javaslat.... de ha minden ugy alakul, ahogy szeretnem, akkor holnap reggel meg kell szavazni...DE CSAK reggel!!!

A celja a dolognak, hogy a romikat kiuzzuk Felvidekrol ...espedig holnaputan (szombat) EJSZAKA az ANDES segitsegevel!

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236248

 

Heroine javaslatot tett, lehetne kicsit alacsonyabb lóról hozzászólni.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236263

 

Az már nagyon konspiratív, ha én is ellene szavazok és mentegetőzök egyet az országfalon? Mondjuk, lehet, hogy eleve nem nekem kellett volna beadni az áltroll javaslatot 59 kongresszusi medál után...

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236345

 

Ha kérhetem, mielőbb zárjuk a szlovén háborút!

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236453

 

Azt javaslom, tisztázzuk, hogy milyen lehetőségei vannak a kormánynak a kongresszusi körlevélben. És aztán ugyanezt tartsuk be a konga részéről a kormánnyal szemben.

Például nem kérhetnek ők tőlünk közlönyt - és mi sem fogunk kérni tőlük közlönyt.
Én benne vagyok. Ti?

A kormány is csinál valamit, amit akar - mi is csinálunk valamit, amit akarunk. Megmarad a szuverenitás, nem szólunk bele a másik hatalmi ág munkájába. És nem is várunk el a másiktól semmit, sem együttműködést, sem kommunikációt, semmit. Ez még a leghangosabb kiegyezés-ellenzők igényeit is kielégítheti talán. Ha a végén valami elb*szódik, majd mutogatunk a másikra. Hm?

Economisto szépen felsorolta publikban: a kormányban szinte minden párt képviselteti magát. Ha ők ott tudnak normálisan együttműködni, talán mi is tudunk velük, nem akkora trükk ez.

Egyébként köszi Heroine, úgy tűnik, maga Zoleeka sem szeretné felvállalni a kongresszus elnökségét. Elfogadható. Ez esetben viszont, úgy gondolom, az ORG kerüljön tőle a Tisztelt Ház által megválasztott Konga Elnökhöz. Ha semmi egyebet nem csinál vele, mint körlevelet indít, akkor ez már a mi felelősségünk, a kongresszusé.

+

Szeretném kérni az előző havi kongresszusi körlevelEK publikálását.
Köszönöm.

+

GTopi (köszönjük) elindította a Konga Elnökére a szavazást, 11 órája.
A 24 órás szabály értelmében, javaslom, minden képviselőtársam szavazzon, egy névvel, vagy az eddig egyetlen aspiráns szemi támogatásával.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236538

 

A romi NEre kerem senki ne szavazzon, majd holnap kora reggel kellene...KERDESEM lesz itt legalabb 3 ember holnap reggel 6 orakor???


erepublik.com/en/main/law/Hungary/237279

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236561

 

Én abban az esetben tudom csak vállalni a kongaelnökséget, ha szemi nem vállalja, más nem jelentkezik és engem el tudtok fogadni. Ezért jó lenne, ha szemi tisztázná, ebben az esetben rá adom a voksomat. Illetve bejelentkezhet más is a pozícióra.

Körlevelek publikálása: nekem nem tiszta, hogy az előző havit kinek kéne kiadni. De a publikálással egyetértek.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236604

 

Akinél az org - őnála a közlöny. Kiadhatja bárki partizánba', de nyilván közlönyben official.

Hanem.
Ez egy játék. Azt tanácsolom, ne vállald csak azért, mert úgy érzed ez valamilyen elvárás. Majd leszel elnök a következő ciklusban, legalább megnézed addig, hogyan csinálja ezt egy rutinos konga Elnök.

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236896

 

Megkerestem szemit is és Zoleekát is privátban, de egyik sem lelkesedett a kongaelnökségért, más eddig pedig nem jelentkezett, ill. nem volt jelölve. Mit tegyünk, győzködjük tovább őket, míg egyikük kötélnek áll? Amúgy Zoli már egy részét megtette az elnök feladatának: elindította a levelet. Szerintem folytathatná.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236919

 

Mondom, én elvállalom, HA nincsen más. De csak akkor.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88236969

 

GTopi +1

Zoleeka: akkor vállald, ha szeretnéd is csinálni, nem csak "jobb híján".
Ebben van nem kevés konfliktus-esély, ugyanakkor több újonc elnök is jól vette korábban az akadályokat (pl. k.balint volt nagyon lelkes), sok mindent ki lehet belőle hozni (pl. közlönyökben tájékoztatni a lakosságot, és megmutatni, hogy a konga nem csak gittegylet 5-5 goldért, hanem őket képviselő valódi intézmény).

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237008

 

"Például nem kérhetnek ők tőlünk közlönyt - és mi sem fogunk kérni tőlük közlönyt.
Én benne vagyok. Ti?"

Mi nem felelunk a kormányba nincs felettunk ellenőrzési joga , igy nem kerhetik hogy mit tegyünk.

A kormány felel a kongresszusnak igy mi kerhetjuk oket közlöny kiadasara.

Feladnad egy ellenorzesi jogunkat azert hogy ők feladjak a nemletezo jogukat.

Normális vagy? A kormány kérte ezt tőled vagy ekkora kongatapasztalattal ennyi a tudasod?

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237124

 

Helyes, akkor egyetértünk. Nem kérhetik tőlünk.

A kormány ugyanakkor partnere a kongresszusnak, nem kiszolgálója.
Ugyanúgy szuverén, külön választáson nyerik el a pozíciójukat, mint a kongresszus.

Már miért kellene nekünk felelnie? Nem mi választottuk, hanem a szavazók. A kongresszus sem felel kormánynak, nem ők választottak minket, hanem a szavazók. Mind a szavazóknak felelünk.

Milyen ellenőrzési jogot adnánk fel? Fejtsd ki. Kész vagyok elfogadni a liberális demokratikus érveidet, ha elmondod, ezek hogyan jelennek meg a játékban.

A kongresszus önálló hatalmi ág, törvények megszavazásával tudjuk kontrollálni a kormányt, de egyébként nem nekünk van alárendelve.

---

Felteszem, ismered a házszabályt, ezért a személyeskedő kommentedet szándékosan így fogalmaztad meg. Megkérlek, a továbbiakban tartózkodj ettől a stílustól. Avagy, ha nem vagy tisztában a szabályzattal, akkor nézz utána.
Sürgősen!

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237159

 

Milyen gyorsan változott a véleményed...

Ha a kormány nem nekünk van alárendelve, akkor a bizalmatlansági indítvány egy álom?

Soma2266
Soma2266 és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237208

 

Tullephetnenk végre ezen a körlevél/org/ki mit tehet dolgon? Van két körlevél, egyikben közösen, másikban kormánytagok nélkül beszélgetünk. Az én kezemben ez teljesen rendben van, és kész. Hagyjuk már a picsaba ennek a csontnak a ragasat.

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237276

 

Soma: 2 körlevél van ugyan, de a különbség csak annyi, hogy az előzőből kimaradt Huba. A kormánytagok egy része a múlt havi első körlevélből maradt ki.
Egyébként azért (lenne) fontos egyszer s mindenkorra tisztázni ezeket a kérdéseket (ki indít, mikor indít, ki van benne, miről hogy szavazunk...), hogy ne legyen minden hónapban újra téma. És tudjunk lényegi dolgokkal foglalkozni. Mert így már tényleg gumicsont...

Amúgy szerintem a kormány az elnök "bandája", így neki van "alárendelve". A konga és az elnök párhuzamos hatalmi ágak, azzal, hogy az aktuális elnököt a konga rendkívüli esetben leválthatja. De az elnökség ezzel nem szűnik meg, csak a második helyezett lép be a helyére. Mind az elnököt (közvetlenül), mind a kongát (közvetetten) a nép (itt: játékosok) választják demokratikusan.

Ez a körlevél meg az összes szereplő közötti párbeszédet kéne megvalósítsa, bár néha úgy tűnik, ez is csak álom...

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237346

 

Jó, akkor én elvállalom az OGy-elnökséget. Közlönyt is írok. A következő ciklus elején a körlevelet is elindítom.

heroine17
heroine17 és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237424

 

Köszi Mikrobi 🙂

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237441

 

HOLNAP EJSZAKARA (ejfel utan egy kicsivel...pontos elorejelzes holnap este) keszuljetek, tamadjuk a romikat, ha minden klappol!!!...estere mindenki KICSI-NAGY legyen csore toltve!!!

Boliviano
Boliviano és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237468

 

Sziasztok!
Kongaelnök: Szemi
Nem támogatom, hogy nem kongatag indítsa a körlevelet.

Üdv.

szpalika
szpalika és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237710

 

Sziasztok!
Kongaelnök: Szemi

Nem tudjuk támogatni, hogy nem kongatag indítsa a körlevelet.

Üdv.

Szempy
Szempy és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237771

 

Bold?

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237914

 

Szempynek
Szavazás és vélemény-nyilvánítás van az alábbi kérdésekben:

1. Elnökválasztás. (Egy név mindenkitől, gyorsan, hogy ne essünk abba a szégyenbe, mint múlt hónapban is!)
2. Aki tudja, linkelje be az érvényes Házszabályt! (Állítólag k.bálint-féle él, nekem csak tervezet van tőle)
3. Kíváncsi vagyok a T.tagság véleményére, mennyire tartja elfogadhatónak a körlevél ORG-ból történő indítását?
4. Úgyszint mennyire elfogadható, hogy esetleg nem kongatag indítja a levelet? (Utóbbi két kérdés is lehetőleg igen-nem válasz)

A szavazásból - hogy legyen némi rend - már csak 2 óra van hátra!
szemi
szemi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237979

 

3-nem
4-nem

SzasZiii
SzasZiii és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237991

 

GTopi által írtakat kiegészítendő:

FONTOS TUDNIVALÓ:

'''HOLNAP EJSZAKARA (ejfel utan egy kicsivel...pontos elorejelzes holnap este) keszuljetek, tamadjuk a romikat, ha minden klappol!!!...estere mindenki KICSI-NAGY legyen csore toltve!!!'''

Nerico
Nerico és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88237993

 

1. Tartózkodom (Nekem szemi és Zoleeka is megfelel.)
3. Igen
4. Nem

JOGAR00
JOGAR00 és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238194

 

szemi

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238270

 

1. szemi
3. tartózkodom
4. tartózkódom

Weisz Manfred Huba
Weisz Manfred Huba és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238274

 

1. Mivel Mikrobi vállalt feladatot, ezért én őt támogatom.
3. igen. Szerintem jobb ha az ORG inditja mint egy magánszemély, nem az a lényeg, hogy ki inditsa ugyanis, hanem hogy legyen, ORG-nál ez több ember is lehet.
4. igen. Pont ezért szerintem lehet kormánytag is.

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238329

 

Szemit támogatom Mikrobi alkalmatlan a feladatra, több képviselőtársát letiltotta

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238335

 

Luci, esetleg a másik 2 kérdésben is foglalnál állást? Meg akik még nem tették meg?!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238336

 

Kérek KETTŐ azaz KETTŐ IGEN t... Kérlek csak kettőt... Kormanytagok ne szavazzanak!!!

erepublik.com/en/main/law/Hungary/237279

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238341

 

3. Tartozkodom
4. Nem

szekely ostor
szekely ostor és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238345

 

1. mind1 (egyiket sem csìpem a stìlusa miatt, de a munkát attó jól elvégezheti bármelyikük)
2.nincs
3.igen
4.a megválasztott konga elnök inditsa orgbó a köv ciklustó. na

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238349

 

Van 2 igen alljatok le

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238352

 

1.) Tartózkozom
2.) -
3.) igen, mindenképpen
4.) igen. Ha a T. Ház töketlenkedik, legalább a kormány indítsa már el!

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 29 napja #88238374

 

1. szemi

2. Nem tudok ennél újabbról: https://docs.google.com/document/d/1MCNTmYYGgBgeVG4CK2Xc3PdXF33IwkmYK69Cd_qAKco/edit

3. igen (Felőlem indíthat org is, de csak kongatagok és az elnök legyen benne, az elnök majd tájékoztatja a kormánytagjait a konga döntéseiről. A kormánytagoknak semmi keresnivalója a kongakörlevélben, nem a nép választotta őket közvetlenül. Körlevél indítás és kongaelnök választás után az org kerüljön mindig az aktuális, megválasztott kongaelnökhöz.)

4. nem (Ha nem org, akkor csak képviselő indítson)

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 29 napja #88238409

 

Mikrobi, tegnap ezt írta😛 "Zoleekát én is támogatom OGy-elnöknek"

Kheodum: köszi a linket. Én is erről tudok, ezek szerint maradt tervezet. Javaslatodat a körlevél tagjairól megtárgyaljuk később (ha eljutunk odáig).

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238443

 

Most is támogatom. De mit csináljak, ha nem akarja? Még szemi se akarja, pedig őt nem támogatom. ¯\_(ツ)_/¯

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238444

 

"f***

Szavad meghallgatásra talált.
.
Szólott az elnök: Holnap hajnalban megtámadjuk a románokat. Összefogva, együtt."

Ez közben publikus információ lett, hogy a játékostárs kiírta nyilvános cikk alá, ahol a román hunkaka is ott van?

---

1. Zoleeka, ha vállalja, fentebb olvastuk, sem ő, sem szemi nem lelkesedik a feladatért, Mikrobi pedig elvállalja

2. Cikk a házszabályról:
erepublik.com/en/article/2712365
(állítólag)

3. IGEN

4. NEM

---

Házszabály el lett fogadva, annak pontjait kéretik betartani.
A szabály nem ismerete elvileg nem jogosít fel a szabály be nem tartására, de íme, itt a jelenleg érvényes, ne érje szó a Tisztelt Ház elejét.

Az impeachment nem:
- a kormány ellenőrzése
- a kormány alárendelése
hanem:
- egy végső eszköz egy rossz helyzet megoldására.

Nem érdemes keverni. Legfeljebb akkor Damoklész kardja, ha a neki nem tetsző elnököt (esetleg most éppen?) a kongresszusi többség naponta 2x fenyíti vele.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238448

 

GTopi - k.balint nem írta át azt a rész, na bumm, viszont a cikkben már jelzi, hogy 100%, hogy át fog menni, illetve a cikke végén tényként le is írja, hogy ez a házszabály. Veled is beszéltünk a témában a cikk alatt.

Egyébként pedig:

"k.balint

Akkor lesz még jobb a házszabály, ha mindenki beleteszi a részét. Hosszútávon ez a házszabály nem egy házelnök vagy 1-2 ember érdeke. Ha jól működik, akkor a stílusváltozás a kongán kívül is megtörténhet. Ez az egész közösség érdeke, és ezáltal az egész közösség munkája benne lesz."

szemi
szemi és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238463

 

k.balint mindent kijelentett, hogy ez így lesz s kész.
Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238505

 

Mi meg elfogadtuk, úgy emlékszem.
Sőt, voltak módosítások, amiket pedig ő fogadott el tőlünk. A 40 képviselőből összesen 4-5-en tettünk javaslatot, a többieket nem különösebben érdekelte a téma, pedig az egy durva konga körlevél volt, és éppen emiatt (is) lett fontos egy valid házszabály.

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238514

 

DoA - igen, pontosan ez a cikk és a beszélgetésünk maradt meg bennem is! Aztán abbamaradt a kommunikáció, bennem a hiányérzet, a házszabályban a "Tervezet" szó maradt. És akárhányszor olvasom, mindig úgy érzem, sok minden hiányzik.

Más. Miközben letelik a 24 óra és számolgatom a szavazatokat, ezt aikerült összehoznom: erepublik.com/en/article/2722847

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238535

 

Igen, sok minden hiányzik belőle, lehetne duzzasztani - ha emlékszünk, Fogarasi (szegény) jogászként fogalmazott meg olyan eAlkotmányt, hogy csak pislogtunk.

Köszi a cikket és az elnökválasztás figyelését.

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238541

 

Sajnálom, hogy akkor épp nem voltam kongatag. Lettek volna javaslataim a Házszabályba.

Tehát a szavazás állása:
1. szemi 9, Zoleeka 3, Mikrobi 1 szavazat.
2. Van érvényes házszabályunk (kicsit hiányos), link fent. Tessék olvasgatni, és javaslatokat tenni a pontosításra!
3. 7 Igen, 2 Nem, 2 tartózkodással elfogadhatónak tartjuk az ORG-ból való körlevél indítást
4. 10 Nem, 2 Igen és 1 tartózkodással elutasítjuk, hogy a körlevél indítója kongresszuson kívüli személy legyen!

Sajnálom, hogy ilyen kevesen szavaztak.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238576

 

Akkor úgy látom, megválasztottatok elnöknek🙂 Köszönöm a bizalmat!

Szempy
Szempy és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238592

 

Úgy látom lekéstem de nem oszt nem szoroz a szavazatom 🙂

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 28 napja #88238653

 

No akkor a vicces jelölt kedvéért javaslat a házszabályba: Csak az lehet kongaelnök aki legalább a szavazatok 50%-át megkapta. Ha nincs meg legalább az 50% akkor újabb szavazást kell kiírni.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238825

 

Egészen addig, amíg meg nem kapom az 50%+1-et? Mert szemi, ugye, visszautasította, akarata ellenére nem lehet megválasztani. Persze lehet, hogy egy újabb szavazásnál már vállalná, nehogy én legyek. De ez már legyen az ő gondja 😃

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238899

 

GTopi - köszönjük. (a "konga és kormány" témában egyetértünk)

Kongaelnök tehát szemi, ("Megkerestem szemit is és Zoleekát is privátban, de egyik sem lelkesedett a kongaelnökségért"), megváltozott a véleménye, megválasztható?

Ha igen, akkor legtöbb szavazattal ő meg is lett választva, 40 képviselőből 9 vokssal. Arról, hogy a kongát nem érdekli a téma, nem ő tehet.

Házszabályt a másik körlevélben beszéljük ki, Kheodum javaslata megfontolandó. Egyúttal el kellene dönteni, hogy a szépen összerakott házelnöki feladatkört elvárjuk-e a konga elnökétől, vagy szerepe mindössze a levélindítás?

+

A románok elleni valós támadás már publikus információ?

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88238977

 

Telegrammon olvashatta, nem értem miért harsogja nyíltan mikor egyértelműen a meglepetésen lenne a hangsúly...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88239390

 

A romi NE re mehetnek az IGEN ek.

erepublik.com/en/main/law/Hungary/237279

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88239805

 

North-Eastern Thailand (Magyaro) 1/10 -RH medál- repjeggyel utazzatok oda támogatni és vissza is.

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88239841

 

Ki harsogta telegrammon?

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88240416

 

Melyik zártabb? Hagyjuk már...

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 28 napja #88240517

 

Tessék?

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 27 napja #88242238

 

Wwenigma! Kiszivarogtatta valaki a tervet? Tudsz valamit? Ki volt az?

SzasZiii
SzasZiii és Kheodum and 42 more people | 27 napja #88242260

 

Luci:

Ebbe a cikkben - fsb1000 megjegyzését olvasd el.
erepublik.com/hu/article/2722835

Lehet ezen kivűl is írta valaki valahol.

Szándékosan nem volt kiírva országfalra, közlönybe. (Többször fordult már elő, hogyha valami oda kiment, akkor tudtak róla.)

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 27 napja #88242343

 

https://prnt.sc/u85hf4

Attól függetlenül hogy nem tartom a legjobb dolognak igy kibeszélni teljesen nyiltan ami elhangzik egy ellenőrzött és zárt - tudjuk kik vannak benne nyilvanvaloan - telegramm szobában, szerintem valamennyire ki lehet találni a mozgásokból mit akar a másik. Persze egy ártalmatlan megjegyzéssel is lehet károkat okozni, de véleményem szerint ez nem ebből a célból került kiirasra általa. Persze lehet tévedek.
WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 27 napja #88242503

 

14:15 Burgenland

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 27 napja #88243635

 

Nos visszavonom, szerintem nem átgondolatlan megjegyzés volt ott és ahol nyilvánosan megtörtént. Hadügyi dolgok innen véleményem szerint ne jussanak a tudomására illetve részünkről TG-n ugyanez, a tőle mentes csoportban beszéljük meg maximum.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 27 napja #88244341

 

Akkor (most) rögzítsük a történet kronológiáját:

1. Elnök (kormány) eldönti a románok elleni támadást,

2. a kormány megkéri a kongát: egy képviselő adja be a NE-t, majd a kormány ezt a külpolitikában úgy kommunikálja, mintha kósza partizánakció lenne, akadt már elég troll-NE a történelemben,

3. szavazattartás kérése, illetve készülés a NE utolsó pillanatokban történő megszavazására,

4. ez nyilvánvalóan egy bizalmas információ, a Kongresszus így is kezeli,

5. egy cikk alatt publikus felületen egy bennfentes(kedő) játékos kiírja az általa korábban antidemokratikusnak és kongresszus-rombolónak címzett elnök valódi tervét,

6. ezen cikk alatt román troll kommentel, sőt, a bennfenteskedő játékos kommentjét is vote-olja, egyébként is nyilvánvalóan olvassa az ellenség,

7. a szavazás megtörténik, csata elindul, Burgi, hajrá, magyar-román, epic, ne meneküljünk, üssünk, éles háború, mindenki erre vágyott, morál, nem TW, stb.

8. a csatában (amelyet simán elbukunk) a bennfenteskedő packos tank nem jelenik meg (a tisztesség kedvéért: román oldalon sem),

9. történet vége.

Kihagytam valamit?

Javaslom, a jövőben:
- vagy ne tervezzünk ilyen trükkös lépéseket, mert valaki úgyis rohan majd tájékoztatni az egész világot
- vagy tartsuk TÉNYLEG titokban.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 27 napja #88245626

 

Olyat lehetne, hogy fosóbét ne indítsa egy párt se többé képviselőnek?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 27 napja #88245645

 

Indítható felkelés(RW) Szegeden.
Utazz Horvátország Southern Great Plain régiójába és támogasd a felkelést.
Felszabadítjuk, tehát RH medál+5 arany jut a támogatóknak.

6/10

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 27 napja #88245818

 

Olyat lehetne hogy a kongakörlevélben Mikrobi képviselő úr a házszabály értelmében tartózkodjon "bármelyik másik játékos nevének gúnyos eltorzításától, minősítésétől", még ha jelenleg nem is képviselő?

"5. A képviselők feladatai és kötelességei:
d) A körlevélben TILOS:
/2: bármelyik másik képviselő nevének gúnyos eltorzítása, minősítése"

A körlevélen kívül mindenki azt ír amit akar, de itt tartsa magát a házszabályhoz.

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 27 napja #88246142

 

Tartotta magát, nem képviselő FSBré.

DoA: ütött 1,2Mrd-ot, az kb kicsivel kevesebb mint a kajas köre vagy boosterrel a fele.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 26 napja #88246190

 

Beza. Hiába kértem, hogy ne csak képviselőkre legyen érvényes a másik játékos minősítésének szabályozása, el lettem küldve a fenébe. Kértem. Kértem szépen. Kértem erősebben. Nem. Mondván, hogy az bizony nem a konga dolga.

Most is úgy gondolom, hogy helyesebb disztingválni, ezért, kérlek, Mikrobi, szebben fogalmazz - viszont az a helyzet, Kheodum, hogy wwenigmánál az igazság. Az illető játékostárs nem képviselő, vele kapcsolatban a házszabály nem mond semmit. Nagy kár, hogy akkor nem voltál képviselő, talán mellém álltál volna, hogy ez legyen általános elvárás.

Wwenigma - ok, megkövetem. Ütött. Tévedtem. Nem firtatom, mennyit.

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 26 napja #88246262

 

Valószínű, hogy most amikor mindenki beleveri a játékba, egy 80 kommentes magyar cikkből a debil hunkakarikum riadoztatta magát a román elnököt... Kicsit se volt átlátszó a terv, a dehogy!

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 26 napja #88246384

 

Ja, értem.
Fut a csávó kiadni a bizalmas infót publikba, de védjük meg azzal, hogy átlátszó terv volt. Ugyan, legyünk már következetesek! Hasonlóképp engedékeny lennél, ha nem neked tetsző játékos jár el ugyanígy?

Ez minimum felelőtlenség, maximum árulás. Én egyiket sem mondanám, sima rosszindulatú bennfenteskedés. Ha gondolod, helyezd el a kettő között, csak arra figyelj, hogy a jövőben nehogy megtörténjen ugyanez másokkal, mert majd akkor is ezt a hozzáállást kell tartanod. 🙂

Hány és hány troll román NE ment már ki tizenpár év alatt?
Megesett olyan, amikor HM-segéd adta be, teljesen komolytalanul. A troll-NE-re hivatkozás egy létező játékmechanika, véleményem szerint, akár ezúttal is működhetett volna.

Na, de mindegy, elfogadom, lépjünk túl rajta. Az elnök volt oly' felelőtlen, hogy bizalmas információt osztott meg valahol, ahol valaki miatt nem kellett volna.
Jegyezzük meg, legfeljebb.
Talán az elnök is tanult az esetből.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 26 napja #88248075

 

Sziasztok,

Kerlek a gorogok ellen benyujtott legicsapas (AS) torvenytervezetre NE SZAVAZZATOK.
Holnap napvaltas utan eldol, hogy IGEN vagy NEM.
Elozmenye annyi, hogy a gorogok kaptak egy irani AS-t, valoszinuleg az event lejartaval veluk akarnak eloszor vegezni...mi probalunk segiteni, hogy minden regiojuk ne keruljon idegen kezbe...picit elkestunk...az en hibam is, de ok is kereshettek volna minket.

Udv,
W.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 26 napja #88248310

 

Romi haduzenet...hatart zarunk ismet...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 26 napja #88248311

 

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 25 napja #88252286

 

Valaki adjon be egy romi NE-t

szpalika
szpalika és Kheodum and 42 more people | 25 napja #88252293

 

beadtam

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 25 napja #88252306

 

Koszi

Romi NE szavazattartas

erepublik.com/en/main/law/Hungary/237439

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 25 napja #88252352

 

Gorog AS mehetnek az IGENEK!!!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 25 napja #88252354

 

Görög AS = Mehetnek az IGENEK!!!

erepublik.com/en/main/law/Hungary/237396

Soma2266
Soma2266 és Kheodum and 42 more people | 25 napja #88252358

 

Ok

Lormancs
Lormancs és Kheodum and 42 more people | 25 napja #88252391

 

ok

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255045

 

Indítható magyar felkelés RW Szegeden.
Utazz Southern Great Plain (Horvát) régióba és támogasd a felkelést.

2/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255103

 

Maci hadüzenet (DOW) erepublik.com/en/main/law/Republic-of-Macedonia-FYROM/237467

Iráni hadüzenet(DOW)
erepublik.com/en/main/law/Iran/237468

Bulgur hadüzenet (DOW)
erepublik.com/en/main/law/Bulgaria/237471

A reggeli tea mellé...

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255213

 

+ még Albán NE is...

Román NE?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255217

 

1.a roman NEt majd kesobb...egyelore szavazattartas...
2.az Alban NE barati...rovid gorog vakacionkat probaljuk altala meghosszabbitani bar nem lesz egyszeru sajna a gorogok teljesen felkeszuletlenek igy egy picit keson jottunk valoszinuleg eltorolik oket...nem igazan tudunk segiteni, de legalabb megmehezitjuk a dolgukat illetve egy picit huzzuk az idot, addig is nem minket AS-elnek

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255308

 

Jó lenne egy hadugyi elemzes mert sajnos senki nem közli miért csak azt hogy mit csináljunk

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255357

 

Hadugyi tajekoztatas : lejart az event es torlik : Gorog, utanna majd Torok, majd Szloven, majd Magyar es legvegul Horvatorszagot...kb ennyi minden amit ezutan lattok ennek koszonheto...ok probalnak eltorolni mi (gorog, torok st megprobalunk vedekezni, de a vegeredmeny az lesz, hogy majd mindenki tud nyugiba az ellenseg BONUSZAIVAL termelni mi meg ketnaponta inditunk egy felkelest a romik ellen!!!...ez a hadugyi helyzet...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255468

 

Romi NE = NEM

erepublik.com/en/main/law/Hungary/237439

Ahogy lehetseges utanna rogton beadni egy ujabbat...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255471

 

Romi hadüzenet = SZAVAZATTARTAS!!!!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255481

 

Lett NE = szavazattartas!!!

Mindkettore HOLNAP NAPVALTAS utan kell szavazni!!!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255615

 

LEGFONTOSABB csata MINDEN MAGYARNAK...mondhatni életbevágó...!!!

HARCOLJ HORVAT oldalon, ha azt szeretned, hogy Budapest és Székesfehérvár határából távozzon a romi:

erepublik.com/en/military/battlefield/301104

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88255894

 

A most futo erdekes torvenyjavaslatok...egy kis osszegzes:

Maci DOW ellenunk (4669 18:17): erepublik.com/en/main/law/Republic-of-Macedonia-FYROM/237467

Irani DOW ellenunk (4669 18:19): erepublik.com/en/main/law/Iran/237468

Bulgur DOW ellenunk (4669 20:17): erepublik.com/en/main/law/Bulgaria/237471

Alban NE ellenunk (4669 22:07): erepublik.com/en/main/law/Albania/237474

Argo DOW ellenunk (4669 22:36): erepublik.com/en/main/law/Argentina/237477

Magyar DOW romi ellen (4670 00:47) erepublik.com/en/main/law/Hungary/237487

Magyar NE Lett ellen (4670 00:51) erepublik.com/en/main/law/Hungary/237488

Lett NE ellenunk (4670 01:55) erepublik.com/en/main/law/Latvia/237489

Mas erdekes torvenyjavaslatok (nem sok van, amihez nincs kozunk)

Olasz AS Brazil ellen (4670 0😇2) = erepublik.com/en/main/law/Italy/237484
Osztrak NE romi ellen = erepublik.com/en/main/law/Austria/237459

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 24 napja #88256085

 

Indítható MAGYAR felkelés BUDAPESTEN!!!

Utazz CENTRAL HUNGARY (Franciao) régióba és támogasd a felkelést (RWt)

1/10

Nemrég mi voltunk Párizsba most fordult a kocka🙂

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257637

 

LETT NE = NEM

Sajna a romik atveszik a lettektol.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257675

 

HARCOLJ a BULGUR ellen MAGYAR oldalon:

erepublik.com/hu/military/battlefield/301299

HAJRA!!!

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257758

 

Mi legyen a jeti hadüzenettel?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257761

 

semmit ne csinaljatok...hagyjuk lejarni...se igent se nemet nem kell szavazni

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257769

 

Csak ha egyetlenegy ember is igennel szavaz, átmegy... Ha nem akarjuk a háborút, mégis csak le kéne szavazni.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257778

 

akkor mehet ra a NEM...csak nem akartam lassak a romik, hogy leszavazzuk, de mostmar mindjart vege

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257785

 

SZIASZTOK,

Kerlek valaki adjon be egy romi NE-t.
Egyertelmu szavazattartas!!

A lenyege ezeknek a torvenyeknek, hogy legalabb a kezdemenyezes nalunk legyen igy ha ok valaszolnak es megszavaztatjak a mienket, akkor is tobb idonk van zarni...a kezdemenyezes a kulcs...

Arra a kerdesre, hogy ha nyugton maradunk akkor ok sem tamadnak, a valasz a 12 darab torveny amit az utobbi ket honapba nyujtottak be ellenunk, amikor nagyvonalakban mi egy darab ROMI NEt sem adtunk be (max valasz NEt)
Tehat mas sanszunk nincs...kinyirnak minket, de mi amennyire lehet huzzuk az idot.

UDV,
W.

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257790

 

Beadtam

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257791

 

Beadtam. A jó hír: románia nevét lehet kisbetűvel írni a megerősítésnél.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257799

 

Koszi szepen...es mikrobi azert nem tartottam az EGYETLEN IGENTOL sem, mert hihetetlen FEGYELMEZETT a mostani konga.

Gratulalok ehhez...dobbenet...a szovetseg is a gratulaciojukat kuldi...pl azt jo tudni, hogy a franciak azert keveredtek haboruba a romanokkal (es hoztak minket nehez helyzetbe) mert FEGYELMEZETLEN volt a konga es bepottyant egy IGEN szavazat a romi NEjukre (kb 1hete)

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88257809

 

Igen, le a kalappal a mostani csapat előtt🙂

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258021

 

Mindenki konstruktívan akar a témához állni, nincs egymás köpködése - ez jó irány, a feladathoz felnőtt képviselőkkel.

A tájékoztatásokat köszönjük!

Soma2266
Soma2266 és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258097

 

Én itt jegyeznem meg, hogy segítség a két körlevél(kormányzati, konga), mert sokkal jobb képet kapunk. Ahogy látom, a hónapra olyanok jöttek, akik helyen tudják kezelni a bizalmas infókat is.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258113

 

Igen ez partfuggetlen dolog kell legyen...ami itt elhangzik az bizalmas, hacsak nem kerlek meg hogy reklamozzatok...ha latom, hogy helyen kezelitek a dolgokat, akkor egyertemu, hogy tobb infot megosztok veletek...

Egyebkent a tulelesert kuzdunk es minden nap amit a terkepen toltunk az bonusz...igy kezeljetek a dolgokat.
Ja es a szovetseges csatornakon mar napok ota tema, hogy a legtobb tamadast mi kapjuk...probalnak minket kivegezni, de mi nem adjuk olcson a borunket probalunk kiterni/haritani....ez a taktika ideig oraig mukodik, de MAJD ha jonnek az ASek es egyre tobb szomszed/szovetseges orszagot elvesztunk (most a brazil es gorog kivereztetese folyik) annal kozelebb kerulunk ahhoz, hogy mi kovetkezzunk...

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258123

 

Nekem tökéletesen elég ez a körlevél, a gittegyletre nincs szükségem.

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258133

 

Nem tartott sokáig.
De azért szép próbálkozás volt Uraim.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258164

 

A kifejezést többen is használják, persze, Mikrobinak sem lenne muszáj, véleményem szerint felesleges konflikt-gerjesztő hatása van. Mindazonáltal ennél erősebb megfogalmazásokkal is találkozni, azt hiszem, még ebben a körlevélben is.

Összességében a jelenlegi garnitúra igenis jól szerepel.

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258170

 

Összességében a jelenlegi garnitúra igenis jól szerepel. Ezzel maximálisan egyetértek! 🙂

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258189

 

Ez már előrelépés.
Majd a pártelnökök eldöntik ciklus végén, hogy maradjon így, vagy szükség van személyeskedő konfliktusokat preferáló játékosok visszahozására a Kongresszusba.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258438

 

Mit hadovál Lisztes? Sajnos nem látom, mert le van tiltva nálam 😃

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258439

 

(Nem gondoltam komolyan, hogy érdekel.)

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 23 napja #88258444

 

A Béke itt kezdődik.
Bent:
Csend.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 22 napja #88260664

 

Romi NEre mehetnek a nemek...s amint lehet kerlek egy ujabbat adjatok be...

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 22 napja #88260702

 

Megvan

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 22 napja #88260728

 

sajna keso...elvesztettuk a kezdemenyezest.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 22 napja #88260729

 

a romik gyorsabbak voltak

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 22 napja #88260792

 

ELETBEVAGO HOGY A MOST FUTO LEGI KORT SZLOVEN NYERJE ...kerlek szloven oldalon repuljetek vagy ha ez nem megoldhato, akkor ebben a csataban NE REPULJETEK:

erepublik.com/en/military/battlefield/301558

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 22 napja #88262043

 

A székesfehérvári csatát NAGYON DE NAGYON GYORSAN KELL BUKJUK KÜLÖNBEN holnap a romi tudja támadni Budapestet. Ha gyorsan bukjuk, akkor a szlovénoknak még lesz idejük beütni azt (CH/BUDAPEST) a romi NE törvény lejárta előtt. Kérlek a szlovénok elleni csatába ne üssetek VAGY SZLOVÉN OLDALON ÜSSETEK

erepublik.com/en/military/battlefield/301756

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 21 napja #88263148

 

ELETBEVAGO HOGY A MOST FUTO 2. LEGI KORT SZLOVEN NYERJE ...kérlek szlovén oldalon repüljetek vagy ha ez nem megoldható, akkor ebben a csatában NE REPULJETEK!!!

erepublik.com/en/military/battlefield/301756

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 21 napja #88263315

 

A romi NEre mehet a NEM
erepublik.com/en/main/law/Hungary/237567

BEADTAM egy romi DOW ot, hogy atvegyuk a kezdeményezést, de EGYELŐRE SZAVAZATTARTAS, SENKI ne szavazzon a törvényjavaslatra!!

Köszönöm szépen,

Tartalmas pihentető hétvégét kívánok mindenkinek.

W.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 21 napja #88263482

 

BRAZIL OLDALON kellene sebzes LEGIBEN, kulonben a romi 1 ora mulva tamadja SGP-t/Szegedet.

erepublik.com/en/military/battlefield/301728

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 21 napja #88263641

 

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 21 napja #88263826

 

NAPI PARANCS nyerjuk SZEGED/SGP ...ha idot nyerunk az is sokat szamit, okosan tologatni a falat pörögjön nekünk az óra!!!

erepublik.com/en/military/battlefield/301943


PRIO változás
BUKJUK
ESZEK/SZLAVONIA kérlek ide ne üssetek KERLEK!!!!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 21 napja #88264101

 

Kerlek a romi haduzenetet szavazatok le SAJNA a romik betortek, kihasznaltak a leggyengebb lancszemet (Brazilia) es igy MOST nincs ertelme.

erepublik.com/en/main/law/Hungary/237613

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 20 napja #88265648

 

Romi NE szavazattartas.... Ha majd holnap válaszolnak rá akkor meg kell majd szavazni...

Jelen pillanatban nem tudnak rá válaszolni, mert AKTÍV AZ NEnk velük, de mihelyt szlovén nyeri Pécset megszunik a romi magyar háború... Később mikor felszabaditjuk WTD t ismét lesz hatarunk, de a mi törvényjavaslatunk már fut uh nem fognak tudni MEGINT egy pár perccel megelozni...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88267172

 

Indítható magyar felkelés Miskolcon
Utazz Franciaország NORTHERN HUNGARY régiójába és támogasd a felkelést.

1/10

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88267827

 

Sziasztok!

Ma este készüljetek, lesz éles csata!
Este megpróbáljuk megizzasztani a románokat!

A franciák támadni fogják őket, utána mi elindítunk egy RW-t ellenük SGP-ben, illetve a franciák ellen is NPG-ben, azért, hogyha esetleg buknának, akkor legyenek elvágva.

Készüljetek, kérlek csak megbízható fórumokon és embereknek adjátok tovább!
Van esélyünk!

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88267853

 

"csak megbízható fórumokon és embereknek adjátok tovább" - úgy legyen, a szivárogtató bennfenteskedőket talán érdemes lesz ezúttal kihagyni, ezáltal esetleg nem cikkeznek vagy kommentelnek róla idő előtt.

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88267912

 

ROMÁN NE -> NEM
ROMÁN DoW -> Szavazat tartás

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88267913

 

Rendben koszi.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88267983

 

Tervváltozás erep ido 06-kor (egy másfél óra múlva) lesz az éles csata!
Megpróbáljuk megizzasztani a románokat!

A franciáknál elindult a párizsi RW (sajnos nem este, hanem most) így elorehozzak a támadást, hogy egyszerre 3 éles csata legyen a romiknak. Mi elindítunk egy RW-t ellenük SGP-ben (szerintem a mienket fogjak preferalni a romik)

Készüljetek, NE USSETEK LE MAGATOK, csak megbízható fórumokon és embereknek adjátok tovább!
EGYUTT Van esélyünk!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88268086

 

FelkeléstRWt indíntunk WESTERN SLOVAKIA (ROMA) régióban.

Sikertelen felkelés esetén 7000 pénz sebzéstámogatás jár.
Képernyomentésst szasziiinak ( erepublik.com/en/citizen/profile/2645390 ) küldjétek!!!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88268088

 

FelkeléstRWt indíntunk WESTERN SLOVAKIA (ROMA) régióban.

Sikertelen felkelés esetén 7000 pénz sebzéstámogatás jár.
Képernyomentésst szasziiinak ( erepublik.com/en/citizen/profile/2645390 ) küldjétek!!!

4/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88268169

 

Indítható felkelés SZEGEDEN!!!
Utazz Romania SOUTERN GREAT PLAIN régiójába és támogasd a felkelést a romák ellen!

7/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88268212

 

MAGYAR OLDAL:

erepublik.com/en/military/battlefield/302466

Ne sajnáld üsd vágd a romát!!!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88268219

 

FelkeléstRWt indíntunk WESTERN SLOVAKIA (ROMA) régióban.

Sikertelen felkelés esetén 7000 pénz sebzéstámogatás jár.
Képernyomentésst szasziiinak ( erepublik.com/en/citizen/profile/2645390 ) küldjétek!!!

8/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88268270

 

Harcolj a romik ellen előre Szegedért KIEMELT FONTOSSAGU CSATA:

erepublik.com/en/military/battlefield/302466



Harcolj romi ellen FRANCIA oldalon előre ZSolnáért
erepublik.com/en/military/battlefield/302459

Harcolj romi ellen SZLOVAK oldalon előre Nyitráért
erepublik.com/en/military/battlefield/302469

Harcolj romi ellen FRANCIA oldalon előre PARIZSERT
erepublik.com/en/military/battlefield/302447

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88268411

 

SZEGED 2.kör, ha ez is meglenne, akkor azért lehetne kezdeni reménykedni🙂

erepublik.com/en/military/battlefield/302466

JOGAR00
JOGAR00 és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88268587

 

köszi a korekt tájékoztatást

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 19 napja #88268592

 

A romik NEt adtak rank + latvanyosan HANYAGOLJAK a szegedi RWt...Parizsra koncentralnak...

Ha Szeged jol all foloslegesen ne pazaroljuk oda a sebzesunk, hanem ussunk a szlovak csatakban azaz:



Nyitra : erepublik.com/en/military/battlefield/302469 SZLOVAK oldal

Zsolna : erepublik.com/en/military/battlefield/302459 FRANCIA oldal

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 18 napja #88269968

 

Sziasztok!

Kéretik megszavazni a Román DoW-ot!

Után kivárunk. Az ezt követő támadás részleteivel hamarosan jelentkezünk.

Szövetségeseinkkel készítjük elő a határzárat.

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 18 napja #88269969

 

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 18 napja #88270346

 

Thai elnök kérésre

Magyarország megtámadta Thaiföld Northern Thailand régióját

THAIFÖLD NYERI

NE Thailand - RW támogatható

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 18 napja #88270703

 

Szloven oldalon kell repulni MOST ...ne huzzuk magunkra az Asteriat

erepublik.com/en/military/battlefield/302616

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 18 napja #88270706

 

FONTOS torveny a szlovenok elleni portugal AS

erepublik.com/en/main/law/Portugal/237753

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 18 napja #88270881

 

Torok oldal kerlek szepen...ne hagyjuk ismet bejonni a romat, megegyszer nem fogjuk tudni eltuntetni innen oket!!! TOROK OLDALON REPULJ MOST:

erepublik.com/en/military/battlefield/302670

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 18 napja #88271136

 

Horvát elnök kérése alapján

Hungary attacked Istria and Kvarner, Croatia

Horvát Nyer
erepublik.com/en/military/battlefield/302730

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 18 napja #88271271

 

Bulgur AS ellenünk
erepublik.com/en/main/law/Bulgaria/237755

Portugál AS Szlovén ellen
erepublik.com/en/main/law/Portugal/237753

Mostantól vége a bujocskának!!!
Céljuk a kongátlanításunk...nem lesz egyszerü kivédeni!!!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88272617

 

Felkelest fogunk inditani a roma ellen erep ido 02:40 után

Rhone Alps
Central Slovakia
Queensland 4,61
Scotland 3,68

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88272662

 

Inditható felkelés PECSET

Utazz SZLOVENIA Southern Transdanubia régiójába és támogasd a felkelést!!!

1/10

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88272715

 

Felszabadítjuk?

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88272753

 

Igen

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88273009

 

Sebzéselvonó felkeléseket RW-et indítunk.

Rhone Alps (ROM) 0/10
Central Slovakia (ROM) 0/10
Scotland (ROM) 1/10 DET=3.78

Sikertelen RW esetén 7000 pénz sebzéstámogatás jár vissza...alább írd, hogy melyikhez hanyadik voltál.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88273037

 

Első supporter Rhone Alpsban
http://prntscr.com/ue6pin

KisTom
KisTom és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88273041

 

Scotland 5/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88273044

 

Rhone Alps a legfontosabb...OTT A FRANCIAK harcolni fognak

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88273053

 

Rhone Alps (ROM) 1/10

Gyerünk...mihelyt sikerült ezt elindítani a FRANCIAKNAK, mi azonnal támadunk!!!

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88273063

 

Rhone Alps 3.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88273083

 

+1

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88273210

 

Még 2 db sebzéselvonó felkelést/RWt indítunk:

Central Slovakia (Rom) 8/10
Paris Isle of France (Rom) 0/10

szekely ostor
szekely ostor és Kheodum and 42 more people | 17 napja #88273217

 

Central Slovakia (Rom) 9/10

o/

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88274879

 

FONTOS1

Mielott a romi haboru zarulna (HORVAT GYOZ WTD-ben) BE KELL ADNI egy romi NE-t...delutanra mar vagy 4 helyen is lesz romi hatarunk es meg vagyok gyozodve, hogyha mi nem adjuk be a torvenyt, akkor ok beadjak...FONTOS csak a 8ik kor vege fel kell erepublik.com/en/military/battlefield/303055 FIGYELJETEK kerlek, mert az NE-t barki beadjatja, aki epp itt van amikor a csata a vege fele kozeledik...NEM SZABAD szavazni ra....szavazatartas...

FONTOS2
Mihelyt felszabadijuk Szekesfehervart rogton DOW-t kell adni (ezt csak az elnok tud) a PORTUGALOKRA...itt nehezebb ugy lesz a kezdemenyezest megszerezni, de meg kell probalni....ITT is szavazattartas lesz, de majd annak fuggvenyeben, hogy a Portugal mit lep mi is eldontsuk mit tegyunk.

Koszi
W.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88274903

 

A NAP CSATAJA...előre szerezzük vissza BUDAPESTET!!!

erepublik.com/en/military/battlefield/303108

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88274905

 

Rhone Alps RW-vel lett valami?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88274906

 

meg nem indult el...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88274907

 

sajnos az Asteria kapcsolt es olaszorszag megtamadta a regiot...uh csak az olasz csata utan fog indulni...nem is neztem, hogy az veget ert-e...de szerintem kb mostansag kell veget erjen...

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88274942

 

Azt néztem, csak azt nem tudtam, annak a csatának van-e még prioritása bármiben (sebzéselvonás).

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88274955

 

nincs az simma TW (roma-roma TW)

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88274972

 

Köszi.
Akkor nem a megfelelőt támogattuk 😃

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88274980

 

Ha elindul és bukik, jár rá a pénz ugyanúgy 🙂

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88275019

 

Csak már a csata vesztette el a jelentőségét.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88275032

 

Hát sajnos igen 😕

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 16 napja #88275227

 

Romi NE beadva.

SZAVAZATTARTÁS

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88277056

 

Romi NE-t nyugodtan meg lehet szavazni...mehetnek az IGENEK.

erepublik.com/en/main/law/Hungary/237838

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88277393

 

Több kiutalást ne adjatok be, az a cél, hogy legalább 2 millió cc mindig legyen az államkasszában!

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88277697

 

RH medalert indithato Central Thailand.

szpalika
szpalika és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88277763

 

kérdés: lesz ma este romi támadás vagy lehet wellt ütni máshova? már ha nem titok...

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88277772

 

Mindegy, hogy titok vagy nem titok, valaki okos úgyis kiadja majd cikkben vagy kommentben.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88277795

 

nem lesz...holnap viszont napvaltas utan (franciakkal osszehangolva) tamadjuk a romit...de azert a biztonsag kedveert a hatart is zarjuk...majd kell beadjunk torvenyeket a portugalra es romira...jelezzuk, hogy mikor...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88277885

 

Este fel 11kor (erep 13:37) indithato lesz felkeles Budapesten a Portugal ellen(por ido szerint ejszaka fel egy)...el fogjuk inditani aki tud legyen...csoretoltve...

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278067

 

Tisztelt Konga Tagok!
Kérnék egy Impícsmentet benyújtani és megszavazni.

- Why we fight? -

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278080

 

Ne nyújtson be még senki semmit. Kérek egy kis türelmet.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278088

 

Lószart, mama!

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278101

 

Tényleg ne siessetek ilyen törvénnyel. Amugyis megvan ennek a rendje módja. Pl előtte egyeztetni kell a második helyezettel is.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278251

 

Kedves képviselők!

Eddig úgy néz ki, hogy noname komolyan gondolta az impeachet. Remélem átgondolja, illetve meggondolja magát, próbálok vele kapcsolatban maradni. De sokat nem tudunk várni, zajlanak a dolgok, viszont a második helyezett válaszát még meg kell várnunk.
Sajnos ha noname nem lesz itt az impeach átfutásáig, akkor nem tudunk hadat üzenni, illetve semmilyen csatát indítani, így nagyon közel kerül az eltörlés. Reméljük a legjobbakat!

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278282

 

Be lehet adni az impeachet!
Kérem valaki adja be, szigorúan SZAVAZATTARTÁSSAL!
Ha holnap estig nem dönt úgy, hogy folytatni szeretné, akkor megszavazzuk.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278286

 

Ez nem így megy, és pláne nem kell elhamarkodni. Kérem az elnököt, gondolha át, aludjon rá egyet. Sokan segítenek, tudtad, hogy nem sétagalopp. Nyugalom.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278287

 

Igen, normális esetben nem így megy, de eltűnt telegramról is, és jó pár levélváltáson vagyok túl vele, eléggé úgy tűnik, hogy komolyan gondolja.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278305

 

Oka? RL vagy ingame?
2-3 napig viszi a kormány az ügyeket, ne-t beadni tudunk. Hétvége jön, beszéljétek át, más elnök is volt már így, emberek vagyunk.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 15 napja #88278311

 

RL. Csak kéne DOW és támadást is indítani, azt meg csak az elnök tud.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88278375

 

Ok, az egyértelmű. RL fontosabb.
Valami tájékoztatást adjatok ki mindenképp.

Köszi az infót itt.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88278807

 

Indítható magyar felkelés /RW Pécsett.
Utazz Törökország Southern TRANSDANUBIA régiójában és támogasd a felkelést.
A régiót felszabaditjuk = RH medál +5ARANY jutalom.

2/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88278814

 

Valaki adja be a bizalmatlanságit (impeach) az elnök ellen... Egyelőre nem kell szavazni rá, ha nem sikerül jobb belátásra téríteni, akkor majd meg kell szavazni.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88278934

 

A román támadás nem marad el, noname még el fogja indítani. Készüljetek!
Impeach SZAVAZATTARTÁS, este döntünk mi legyen.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88278936

 

A támadás várhatóan délben indul.

KisTom
KisTom és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279012

 

Nagy sikerek elébe nézünk 😉

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279150

 

Én semmiképpen nem támogatom az impeachet, ettől eltántoríthatatlan vagyok. Nem szeretném Hupakot elnöknek, annál egy inaktív elnök is jobb. Ellene szavazTAM.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279155

 

Jelen esetben úgy néz ki, hogy inaktív = egyáltalán nem lesz.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279157

 

Sebzéselvonó felkelést/RW-t indítunk RHONE ALPS régióban.

Utazz ROMANIA RHONE ALPS régiójába és támogasd a felkelést.
Sikertelen RW/felkelés esetén 7000 péns támogatás!!!

4/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279210

 

Pár perc múlva indul a csata a roma ellen...készüljetek...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279227

 

Harcolj a romi ellen...LEGFONTOSABB CSATA, Napi Parancs stb...NAGYVARAD/Kőrösvidék :

erepublik.com/en/military/battlefield/303713

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279327

 

Mikrobi álláspontját is meg lehet érteni. Jelen helyzetben, bár nincs elnök, nincs DoW, de ez a választáson 2. helyezett elnöktől sem lesz elvárható, ő más játékstílust játszik, harc és stratégiázás helyett közösségi élményjátékot, bármi ettől eltérő őt hozná kényszerhelyzetbe.

Most legalább noname pártjából a kormányban van Zoleeka és Luci, tehát tudják vinni azt, amit szeretnének, továbbá segítőnek ott van az előző ciklusokból több ember, köztük a korábbi elnök.

Ezt érdemes mérlegelni, szerintem.
Biztos vagyok benne, HUpákolás kész átvenni a kormányzást, ha pedig noname tényleg teljesen kiszáll, akkor javára dönthet, hogy a szavazók negyede végülis őt akarta, ezt érdemes tiszteletben tartani.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279414

 

Legyünk konkrétak: Hupákkal egy trollkormányunk lenne, ami legföljebb neki jelentene élményt, senki másnak!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279957

 

Az impecset meg kell szavazni...
1.a semminél hupi is többre képes és ha figyelünk akkor nagy károkat nem képes okozni.
2.nagyon kevéssel veszítette el a választást nem lenne igazságos, ha még esélyt se adnánk neki..
3.ha most nemmel szavazunk 7napig nem lehet újra impeachet adni uh maradunk a semmivel...
4.noname kérése is az, hogy szavazzunk meg illetve kérte a saját felhasználói fiokjanak a törlését uh szerintem komolyan gondolja a lemondást.

Egy szó mint száz szerintem szavazzuk meg sőt a kormány nevében megkerek mindenkit, hogy szavazzon igennel.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279959

 

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279980

 

Mi történt?
Ha RL, azt is tessék lezárni, ami publikus, elmondani. Tartozik ennyivel azoknak, akikkel játszott. Nem kell bő lére ereszteni, 2 bekezdés, és annyi. Ha betegség, akkor minden normális, jó érzésű ember elfogadja, megérti, és jobbulást kíván. Aki erre nem képes lelkileg/szellemileg, azzal nem kell foglalkozni.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279988

 

Én tudom, a kormánytagok is félig-meddig be vannak avatva. Nem tudom, szeretné-e, ha elmondanám itt 40 embernek, úgyhogy biztos ami biztos, nem szeretném/szeretnénk elárulni. Remélem meg tudjátok érteni.
Igen, betegség. Legyen elég ennyi.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88279997

 

Akkor ennyiről adjatok ki hivatalos cikket, kérlek, hogy lezárjátok az olyan rosszindulatú spekulációkat, mint ami már megy kinn. Diszkréten, tiszteletben tartva noname magánügyét.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88280007

 

A kormányorghoz nincsen hozzáférésem, én hivatalos cikket nem tudok kiadni. De dolgozok rajta, lesz kiadva cikk.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 14 napja #88280008

 

Addig is kérlek szavazzátok meg. Higgyétek el, elnök nélkül maradunk, ha nem megy át az impeach.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280068

 

Hozzáférés híján bemásolom nektek, mit szerettem volna közölni:
Kedves játékosok!
Amint azt tudjátok, a tegnapi napon nonameemanon benyújtotta a lemondását és kérte a hivatalos impeachment beadását. Egyelőre ez nem ment át (a cikk megírásakor 9-5 az állás), így kérném a képviselőket, hogy nyomjanak igent, különben legalább egy hétig elnök nélkül maradunk.
A lemondás a kormánytagokat ugyanolyan váratlanul érte, mint bárki mást. Az országfalról, illetve a konga körlevélből tudtuk meg mi is a szándékát, majd ezután eltűnt Telegramról. Reggel még elindított kettő csatát, ekkor hallottunk utoljára felőle, a román támadás már csak autoattack volt. Információim szerint kérte hivatalosan is fiókjának törlését.
Az okokról: RL probléma, betegség áll a háttérben. Erről nem szeretnék többet mondani, nem szeretném a nagyvilágba elkürtölni, szerintem ő se szeretné. Részleteket én se tudok, de szeretnék megnyugtatni mindenkit, nem volt közvetlen életveszélyben stb. Azt is közölte, hogy nem a károgók miatt lépett le, semmilyen sértődöttség nincs benne. Kérlek ne terjesszetek baromságokat és ne lássatok bele többet, mint ami történt. Remélem tiszteletben tudjátok tartani a döntését!
Végezetül szeretnék pár szót mondani róla, illetve a közös munkánkról. Én, az MHP pártelnökeként indítottam a választáson, leginkább csak trolljelöltként. Megnyerte. Hogy mi miatt? Nem tudjuk. De már nem is fontos. Kicsit pánikoltunk, de sikerült összeállítani egy kormányt. Kezdő volt, kormányzati tapasztalat nélkül, de azt hiszem az egész kormány nevében mondhatom, hogy amíg csinálta, addig rendesen csinálta. Ahogy nekem mondta, ő vagy rendesen csinál valamit, vagy sehogy.
Próbáltunk taktikázni, országot elzárni, pár éles csatánk is volt. Rövidnek tűnhet ez a pár nap, de higgyétek el, sok szervezőmunka volt benne. Szeretném megköszönni a teljes kormány, ezen belül kiemelten WasssDorong munkáját, aki nélkül nem sikerült volna.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280069

 

Nehéz napok elé nézünk, nem fogjuk tudni a továbbiakban elkerülni az éles csatákat, mindenkire szükség lesz. Történjék bármi, akár eltörölnek minket, akár nem, remélem élvezni fogjátok a játékot. Hiszen ez erről szólna. Lehet itt sárt dobálni, pocskondiázni, de ér ez ennyit? Szerintem nem.
Reméljük a következő kormány is megpróbálja tisztességesen vezetni az országot, legalább egy kicsit viccesebb hónap elé néznénk 😊
nonaneemanonnak további boldog és egészséges életet kívánok! Remélem egyszer még visszatérsz hozzánk! 😊

Zoleeka,
(ex?) kormányzó és gazdasági miniszter

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280074

 

Ezt akár saját újságban is kiadhatod, teljesen korrekt.
Jelenleg egy olyan cikk fut a sajtóban, amely megközelítőleg sem próbál emberségesen viszonyulni a történtekhez.

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280075

 

Sajnos a megszokott formát hozza. Ha kikerul kerlek probaljátok kommentelni, vote-olni vagy endorse-olni hogy lenyomja...

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280085

 

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280099

 

Tudjátok jól, hogy Hupak mit művelt, amikor kétszer elnök lett. Egyszer azonnal eltűnt és hetekig be se lépett, egyszer meg szétszórta az összes állami pénzt és visszaticketelt századorgokat, cikkeket adva ki arról, hogy mennyire élvezi a trollkodást. Lisztes legalább nem csinál ilyeneket. Ne várjátok hupáktól, hogy hallgatni fog az okos szóra és csatákat indít, meg ilyenek! Inkább ne legyen aktív elnök!

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280128

 

Mindenkinek szíve joga úgy szavazni, ahogy akar. A nem szavazás is egy vélemény.
Hogy mit csinál Hupi? Ha felkér valamilyen pozícióra, akkor folytatom a kormánymunkát, de egyébként nem az én felelősségem, hogy mit csinál, hogyan fog az államkasszával bánni. Remélem a legjobbakat.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280135

 

Zoleeka képviselőként felelősséged, hogy hatalomra jut-e, és így mit csinál elnökként!

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280137

 

Persze, de párttársaként és kormánytagként tiszteletben akarom tartani a döntését. Ő kérte, hogy impeacheljük, tartozom neki annyival, hogy megszavazom. Jó ember volt 🙂

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280141

 

Mikrobi, ez minden képviselő egyéni, lelkiismereti dolga, igen/nem/tartózkodás egyaránt elfogadhatóan megindokolható.

Mindenki szavazzon belátása szerint, tapasztalatai és viszonyulása alapján.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280143

 

Szerinted itt tényleg pártérdekről meg haverságról van szó? Szerintem egy országról, még ha játék van is itt! Lisztesnek problémái vannak, amit megértünk, emiatt nem kíván foglalkozni a játékkal, ideértve az utódlását is, ez a mi felelősségünk. Ezért van a parlament többek közt. De talán ez a legfontosabb feladata. Képviselőként erre koncentrálj, ne partikuláris érdekekre, udvariaskodásra!

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280146

 

Mikrobi, ezt nem szeretném feszegetni, kérlek te is tartsd tiszteletben a döntésemet és az emberi oldalát is vedd figyelembe. Igen, ez egy játék, de emberek játszanak.
Nem akarok feszültséget, ha bármi gond lesz, az összes igennel szavazó ember közös felelőssége lesz. Vállalom.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280158

 

Nyugalom. Ezek az érzések és esetleges félelmek érthetők, de nem lesz tragédia sem egyik, sem másik esetben. Az ország el fogja viselni, túléli, a Konga pedig majd alkalmazkodik.

Vis maior állt elő, ez van.

Szempy
Szempy és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280188

 

Aki még nem szavazott az nyomjon nemet.
Köszi jó éjt 🙂

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 13 napja #88280202

 

Ha nem indítottuk volna nonameemanon-t troll jelöltként, akkor úgy is hupák nyert volna, a jelen helyzetben pedig hupi is jobb mint elnök nélkül maradni.
Amíg nem hozzák vissza végleg a terepeket addig így is úgy is az eltörlés vár az országra, azt az 1-2 hónapot meg kibírjuk megint, a "szövetséges" megszállásokkal sem lennénk előrébb semmivel. Csaló karaktervásárlók uralják a játékot itt is-ott is, amíg nem tesznek rendet adminék csak tovább fog döglődni a játék.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280449

 

Kérlek szavazzatok igennel... Ha nem megy át az impecs akkor egy TÖRÖLT Karakter lesz az elnök továbbra is(még 7 napig)... Az eredmény annyi lesz hogy lazán torolnek minket... Egy törölt játékosnak minden jobb, ne szivassuk meg magunkat még jobban. Köszi.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280453

 

1 perc van hátra nem megy át...

erepublik.com/en/main/law/Hungary/238076
Sebaj, akkor maradunk mi elnök nélkül

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280508

 

Amikor az alábbi csata véget ér (fél óra múlva erep idő 23:35 k😎 AZONNAL NAGYON GYORSAN be kell adni egy NE t a Portugal okra. Kérem aki itt van próbálja megelozni őket

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280509

 

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280537

 

Bármelyik pillanatban beadhato a portugál elleni NE... Kérlek próbálkozzatok beadni

Nerico
Nerico és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280540

 

Szlovének div 1-2-t átütötték, úgyhogy szerintem azzal még várnunk kell.

Nerico
Nerico és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280542

 

Közben hülyeséget írtam, mert végül befejeződött, de nem engedi még beadni.

Nerico
Nerico és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280546

 

Sokadszorra sikerült. Remélem megvan az előnyünk.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280698

 

Köszönöm jó lett

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280893

 

FIGYELEM ...velemenyem szerint, ahhoz, hogy jelen helyzetben valamennyire kontroll alatt tudjuk tartani a helyzetett, diktaturara lenne szukseg...igy csak sodrodunk az arral es eselyunk sincs SEGITENI a szovetsegesnek...NEM VAGYOK DIKTATURA parti, de amennyiben kerul parancsnok, aki bevallalna, akkor en mint az emagyar allam kepviseloje IDOLEGESEN (erre a ciklusra) tamogatni tudnam(leglabbis nem elleneznem) a diktatura felallitasat...ennek a megvitatasara kernem a kongresszust...TUDNI kell, hogy ha erre lepunk, akkor gyorsan kell lepnunk ILLETVE EN SZEMELY szerint egy olyan lightos diktaturat javasolnek, ahol a diktator a KONGRESSZUS partnere lenne semmikepp nem az ellensege...ILLETVE egyelore a nemzeti bank kulcsa a jelenlegi GMnel es nalam marad, CSAK a kovetkezo DEMOKRATIKUSAN megvalasztott elnok ferhet majd hozza!!!

Kerem a konga tagjait tomondatokban fejtse ki a fentiekkel kapcsolatban a velemenyet illetve ha nem egeszen erti a dolgot akkor ahogy mondani szoktak KERDEZNI ER!!!

GYorsan kell dontenunk uh ma erep ido 12ig irjatok KERLEK!!!

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280896

 

nekem oké, +

Soma2266
Soma2266 és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280951

 

Én is tamogatom

Szempy
Szempy és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88280960

 

BOLD És akkor lehet én is elolvastam volna ha lenne valami fontos dolog, így meg nem...
Nem támogatom a diktatúrát, soha nem is fogom támogatni, még ebbe az elcseszett helyzetbe se, ha a töketlen elnök indult a választásokon akkor vegye a fáradtságot és vigye végig ezt a kibaszot hónapot, vagy adja át akkor olyannak a karaktert aki végig fogja vinni, ne töröltesse magát, továbbra se olvastam el, hogy miről folyt eddig itt a beszélgetés.
Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281079

 

Nem támogatom a diktatúrát.

A magyar játékosközösségben ez nem járható út, teljesen mindegy, hogy van-e benne ráció, logika, észérv. Aki itt volt az elmúlt kb. másfél évben, az pontosan tudja. Olyanok lettek antipuccsisták, akik korábban maguk indítottak puccsot, olyanok támadtak mindenkire, aki próbált normálisan viszonyulni a vele egyet nem értők felé is, hogy az konkrétan okádék volt.

És itt most átviszem pártpolitikába.
Megkérem az MHP (és a NÉP) képviselőit, akiknek vezetői (nyilván az ő beleegyezésükkel) spam levelekkel győzködték pártom kétkattos tagjait arról, hogy mocskos, aljas, hazaáruló pártból lépjenek át az ő tisztességes demokrata pártjukba, amelyik nem puccsista - most se támogassanak diktatúrára törekvést, most, amikor éppen logikusnak tartják.
Ha akkor (és utána szerbkémezve) képesek voltak még engem is puccsistázni, akkor most legyenek konzekvensek, fogadják el, hogy ilyen a demokrácia, patt helyzet van, a kongresszus az impeachment ügyében döntött, ahogy döntött. Nem akkor kell demokratikust játszani, amikor belpolitikailag éppen kapóra jön.

Ez nem a pártom véleménye, hanem az én személyes véleményem.
KisTom
KisTom és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281082

 

Kedves Szempy! Én sem vagyok diktatúra párti, de ha az inaktív és visszavonult elnök nem vállalja már pedig azt elmondta, akkor még nagyobb szarban leszünk, mintha egy diktátor átvenné a ciklus további részére az irányítást.
Természetesen csak úgy, hogy akit kijelöl a konga erre a posztra vállalja és nyilatkozik, hogy a ciklus végén önként visszavonul.

Vagy ez lesz vagy megint kibaszott hosszú időre megyünk a román és a sleppje rabigájába.
Arról nem is beszélve, hogy a szövetség is jogosan fordul el mellőlünk, mert szart nem segítünk még csak a taktikai dolgokban sem, mert sebzésben már egy ideje nem számítunk sajnos 🙁

Én - kizárólag figyelembe véve a rendkívüli helyzetet - támogatom a diktatúra rövid távú bevezetését.

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281088

 

Támogatom a diktatúrát, Cézárom!

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281152

 

erepublik.com/hu/article/2723461

Kérem mondjátok el minél előbb a véleményeteket a helyzetről!
baramis
baramis és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281156

 

[/b]Betoltatok 1 MHP trollt. Viseljétek a következményeit. NINCS és NEM IS LESZ diktatúra!

heroine17
heroine17 és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281158

 

Nem csak mi viseljük a következményeit, hanem a szövetség is.
Kell egy aktív elnök.
Az hogy ki indította lényegtelen, a többség őt szavazta meg.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281164

 

6 napig ügyvivő lesz a kormány, csak NE-t tud majd beadni és RW-kkel operálni.
Nem világvége.

Bekkeljük ki - aztán beadható egy újabb impeachment.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281169

 

Igen a legnagyobb GOND a szovetseg ha oket nem sodornank bajba, akkor en is mar reg hagytam volna az egeszet, de a szovetsegesekert kar NAGY KAR

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281199

 

Mivel én személy szerint is érintve vagyok a dologban én is leirom a véleményem.
Egyrészt az impeachre igennel szavaztam, mert a jelenlegi elnök is ezt javasolta.
A puccsal kapcsolatban azt vallom h ez akkor megoldás ha a többség támogatja. Annak nem látom értelmét h elussuk a tartalékokat egymás ellen. Jó lenne tudni a mu - k és a top50 játékos véleményét is.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281219

 

Economisto - kibírunk-e 6 napot azzal, ami most van?

Vagy

Újabb egy évre tematizáljuk a közbeszédet arról, hogy éppen ki puccsista és ki nem, és milyen értelemben, hogyan is nézve, aki az, az miért nem az, és aki nem az, az miért is az mégis.

6 napot bírjunk ki, aztán lehet HUpákolás az elnök, amennyiben a kongresszus ezúttal már úgy dönt.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281234

 

Határozottan támogatom. Nem is tudom, miért nem jutott nekem eszembe. Pont ilyen helyzetekre a legjobb a diktatúra. Örömmel leszek ismét "puccsista".

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281278

 

Bocs, de Dorong diktátori címét támogatom. Economisto nem. Nem ellened szól, Dorong mellett.

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281279

 

Akármi is lesz vállalni kell a felelősséget. Azzal teljes mértékben egyetértek h a közösség további bomlása áram megakadalyozni a törlést nincs értelme. Ha ez az ára akkor inkább törölje ék el. Csak akkor ezt mondjuk ki h ezt vállaltuk és mindenki legyen vele tisztában.

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281282

 

Én is szívesebben látnám dorongot, ő már bizonyított elnökként is. Egy dolog szól ellene, technikailag csak olyan lehet diktátor aki minimum 2 hete mu parancsnok. Dorong sajnos nem az.. 🙁

heroine17
heroine17 és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281285

 

Csak az tud puccsot indítani, aki legalább két hete MU vezető. WassD nem az, Economisto igen.
Ha nem lesznek taktikai elzárások, szövetséggel való együttmozgás kb 5 nap múlva el leszünk törölve, rajtunk keresztül meg átmasíroznak a szövetségesekhez.
WassD a legutóbbi elnöksége alatt erőn felett azon dolgozott, hogy ezt megakadályozza.
Ezt próbáljátok mérlegelni.

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281289

 

Eco nem tudja átadni rögtön a pálcát bárkinek?

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281292

 

Egyetértek economisto.

A puccs mint fogalom, hiába most a kollégák lelkesedése, rendkívül megosztó a magyar közösségben. Emlékezzünk csak arra, hogy a Dandárból Haszontalan szólt arról: sokan vannak a században, nem lesz boszorkányüldözés, aki menni akar, menjen, visszavárjuk, mi nem csatlakozunk - és már csak ezért kapta a köpködéseket (igen, néhány jelenleg immáron puccs-támogatótól is).

Akarunk-e egy újabb ilyen egymást gyilkoló időszakot?

....
Ha a konga felelősségét firtatjuk, javaslatom:
- Konga Elnöke adjon ki hivatalos közlönyt a kérdésben.
- Kommentben a képviselők nyíltan foglaljanak állást, mondjanak igent/nemet a jelenlegi ismeretek alapján
- ennek végeredményét összegezze a Konga Elnök
- ezzel tiszta kép lenne

Nos?

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281308

 

NEM támogatom a diktatúrát.
Nincs, és nem is lesz teljes körű társadalmi támogatottsága, mindig lesznek, akik ütnek majd ellene, így a tartalékaink teljes elütése után még kiszolgáltatottabbak leszünk. A végeredmény pedig kérdéses.
Közben közeleg a következő impeach lehetőségének dátuma is, talán addig észhez térünk páran. Ugyanakkor nem látom a "soft" diktatúra biztositékait. Egy diktátor lemondhat? Na ugye, újabb erőpazarló belháború. Vagy ha eltörölnek, megszűnik a diktatúra? Okosítson ki valaki.

heroine17
heroine17 és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281314

 

Igen megszűnik a diktatúra, ha eltörölnek. Mondjuk akkor elnök se kell, várjuk ki ezt az egy hetet.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281351

 

Itt lenne az ideje megmutatni, hogy lehet puccsot csinálni pragmatikus alapon, egyetértésben, az ország érdekében. Tudomásul veszem, hogy ha a többség ellene szavaz, nem lesz puccs, de kérem, hogy mindenki fontolja meg a pragmatikus szempontokat! Lehet, hogy diktatúra alatt is eltörölnek, de anélkül biztos. Hupakolas meg még az állami vagyon maradékát is szétosztogatná.

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281353

 

Aktiv elnok nelkul nem tudunk hadmozdulatokat csinalni, szandekosan megyunk amugy egyre gyorsabban az eltorlodes fele? A felelosseg kie lesz? Koltoi kerdes.

Weisz Manfred Huba
Weisz Manfred Huba és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281393

 

Ha economisto a diktátor az nekem személyesen elfogadható

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281398

 

Egyebkent tökmindegy ki az csak vannak erre is hulye szabalyok, pl. MU commandernek kell lennie X ideig illetve ugye az alap hogy aktiv.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281447

 

Huba

Komolyan attól tegyük függővé egy politikai rendszer működését, hogy kinek ki szimpatikus? Eco szerintem is jó arc, de ennyi elegendő? Közel 100 szavazó szerint HUpák is alkalmas lenne rá, akkor legyen ő? Legutóbbi közvéleménykutatás (választás) szerint ő lenne a következő legitim országvezető.

Bármilyen puccs indul, akármilyen rokonszenves szereplővel, annak nincs társadalmi támogatottsága, legitimitása. Hiába indokolható, hiába magyarázható logikusan, ok-okozati összefüggésben, a következmények bemutatásával.

Weisz Manfred Huba
Weisz Manfred Huba és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281466

 

Jah nekem az alap, hogy egy hétig csak. Economistoban megbizom annyira hogy utana visszadja. Kerdes hogy a tobbi kormanytag igy gondolja-e.

SzasZiii
SzasZiii és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281470

 

A 6 nap amit írtatok, csak akkor megoldás, ha a következő impeachment átmegy.
(Erre bizonyíték nincs.)

Economisto, egy megbizható játékos, kormánytag hónapok óta, és minden döntést, meg szoktunk vitattni a kormánycseten, ergo, wasssd-eco lenne a diktátor.

Soft diktatúra esetén, milyen biztosítékot szeretnétek?
Az ország érdekei a megmaradása a célunk,
sosem volt és sosem lesz más.
- ha kell biztosíték, szívesen ad a jelenlegi kormány.

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 13 napja #88281489

 

NEM támogatom a diktatúrát.

Tetszettek volna a tisztelt képviselők igennel szavazni az impícsre, akkor lenne elnökünk. Legitim Elnök, aki a második legtöbb szavazatot kapta a néptől, függetlenül attól hogy egyes képviselőknek nem szimpatikus a személye. A nemmel szavazó képviselők vállalják tettük következményeit!

Nem lesz itt semmiféle bicskamatyi puccs!
heroine17
heroine17 és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281495

 

Nem lesz ország se, nem lesz adóbevétel, meg a szövetséget is bajba sodorjuk.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281509

 

DoA: nem pusztán a leendő diktátor személye a kérdés, és főleg nem igaz, hogy ezen múlik, legyen-e diktatúra! De ha még szerinted is "jó arc" economisto, akkor végképp csúsztatás, amit mondasz.
Kheodum: számtalanszor megmondtuk, azért szavaztuk le az impeachmentet, mert Hupak "elnöksége" rosszabb lenne, mint ha nem lenne egyáltalán elnök. Most a diktatúra bevezetéséről vitatkozunk, szavazunk, ebben neked is felelősséged van. Még úgy is megfogalmazhatod, hogy mi "elcsesztük", de te megmented a helyzetet azzal, hogy a dikatúrára szavazol, amely ellen nincs is érved, hiszen te sem gondolod, hogy economisto visszaélne a hatalmával. Kérem, hogy ezentúl senki ne hivatkozzon elvi szempontokra, amikor valójában nem zavarná, ha economisto alkotmányos felhatalmazással, a parlamenttel együtt kormányozna, és így esélyünk lenne elkerülni az eltörlést!

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 13 napja #88281512

 

És?

Akik leszavazták az impícset nem gondoltak erre?
Nem, csak egyből leszólták Hupákot hogy biztosan troll elnök lenne, nála az elnök nélküliség is jobb lenne. Honnan ez az előítélet? Noname is csak trollkodott mégis jó volt elnöknek. És a diktatúrás 6 nap után ki lenne az elnök? Na ki? Vagy a diktatúra "véletlenül" meghosszabbodna határozatlan időre? Na ne röhögtessen már a bicskás banda!

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 13 napja #88281520

 

A diktatúra az diktatúra. NEM a szavazatom minden diktatúra kísérletre!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281521

 

Büszke vagyok és mindig büszke voltam arra, hogy magyarnak születtem, a magam módján itt és RL is megprobalom "előrevinni" a magyar ügyet, UGYANAKKOR IRIGYLEM PL A HORVÁTOKAT AKIK AMIKOR KELL VÁLT VÁLT VETVE EGYÜTT TUDNAK HARCOLNI (nemrég csaptak oda a rominak), PUCCSOLNI vagy épp amit az eorszag érdeke megkíván...irigylem őket és egyben sajnálom, hogy ez a fajta osszetartozas, együtt gondolkodás ÖSSZEFOGAS nálunk hiánycikk... Sok mindent "köszönhettunk" ennek a szethuzasnak RL is és még sok mindent elfogunk ezzel "érni".... SAJNÁLOM...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281522

 

"elérni"

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281523

 

Írtam feljebb, hogy kétszer is volt elnök, nemcsak a többéves trollkodása mutatja, mi lenne itt, hanem két elnöki ciklusa is. Akik leszavaztuk az impeachmentet, arra szavaztunk, hogy inkább legyen interregnum, mint troll elnökség. De ha cinikus akarnék lenni, megfordíthatnám a kérdésedet: aki az impeachmentre szavazott, arra szavazott, hogy toll elnökünk legyen, aki még jobban tönkreteszi az országot, mint a románok tudnák egy eltörléssel. (Nem vagyok cinikus, nyilván azért szavaztad meg, mert nem félsz Hupak elnökségétől.)

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281525

 

Próbáljunk egy kicsit pragmatikusan gondolkodni, nem fafejűen jelszavakat ismételgetve odadobni a románoknak vagy éppen Hupakolasnak az országot!

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 13 napja #88281535

 

Az e-magyar játékosoktól a második legtöbb szavazatot Hupák kapta, így egy impícs esetén ŐT szavazták meg elnöknek. Ezen nem változtat sem a Te, sem más véleménye Hupákról. Olyan elnök lesz amilyen, a nép azt kapja amit másodikként megszavazott.

heroine17
heroine17 és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281545

 

WassD + 1
megpróbáltuk, lássuk mi lesz az eredménye

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281613

 

Az én szemszögembol kicsit hosszan kifejtve a dolgok:
erepublik.com/en/article/2723476

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281764

 

A játék lehetőséget ad puccsra, megtehetnénk, hogy másnak adjuk a hatalmat. Ha felelősséget érzel eMagyarországért, nem adod át az elnökséget egy trollnak. Képviselő vagy, lehetőséged van mindkettőre, ezzel felelősséged is van!

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 13 napja #88281771

 

Mikrobi, ne erőlködj, nem lesz támogatottsága a puccsnak.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88281809

 

Felelősségérzetet próbálok benne ébreszteni. De azok is elgondolkodhatnának, akik az impeachmentre sehogy sem szavaztak és a puccsal kapcsolatban sem foglaltak állást. Jellembajnokok is vannak köztünk bőven!

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 12 napja #88281845

 

A puccs nem megoldás a jelenlegi helyzetben. MINDEGY hogy Hupák milyen rossz(HA rossz) elnök lesz, a puccs százszor rosszabb lenne. Ha eddig lett volna felelősségérzeted akkor már több mint egy éve, a Puccsban sem ütöttél volna a nép ellen, egy -saját bevallásod szerint is- csak személyedet ért beszólás miatt.
Ha már nem emlékeznél rá: https://prnt.sc/pt8tec

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88281876

 

Pontosan emlékszem és nem változott az álláspontom. raáb egy rohadék.

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 12 napja #88281897

 

És a felelősségérzeted mit súg, a személyes ellentétetek miatt az egész nép ellen kellett ütni? Vagy lerendezhettétek volna ezt egymás közt is?

Vagy most jobb így, inkább újra felszítani az ellentéteket, mint hogy Hupák elnök legyen?

Ha már a felelősségérzetre terelődött a téma.

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88281906

 

Szerintem ez a tema eldolt, folosleges tovabb torni rajta magunkat. Amit megtehetunk az 2 dolog:
- Kihozzuk a maximumot a jelenlegi helyzetbol es megprobalunk felszinen maradni ameddig lehet, aztan pedig RW-el neheziteni az ellenseg dolgat.
- A kovetkezo impeachment-re jobban felkeszulni, amire 1 het mulva lesz lehetoseg. Probaljunk ezzel a temaval foglalkozni.

GTopi
GTopi és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88281938

 

Egy kérdés: Hupi mennyivel lesz alkalmasabb elnöknek? Hajlandó lesz indítani a megadott percben a csatákat (hogy egyébről ne is beszéljek)? Szóval: mennyire jobb az ő alternatívája, mennyire bízzunk ebben a lehetőségben, és győzködjük egymást, hogy a következő impícset már esetleg megszavazzuk? (Már ha marad értelme addig a kérdésnek)

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88281949

 

Már ha marad értelme addig a kérdésnek....egy hét múlva meglatjuk, de szerintem addigra nem sok értelme lesz impicselni... Igazából ahhoz, hogy thaj földön ki tudjuk húzni a következő KONGA választásokig ahhoz nem hupi kellene...ahhoz, a szerencsen kívül, sokkal több kellene és még lehet az a "sokkal több" sem lenne elég...

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88282379

 

Indítható magyar felkelés/RW Győrött.

Utazz Törökország Western TRANSDANUBIA régiójában és támogasd a felkelést.

A régiót felszabadítjuk RH medál+5 Arany jutalom.

1/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88282522

 

Kerlek a Portugal NEt fogadjatok el...ha mar eltorolnek inkabb ok mint a romik...

Illetve, ha netalan harcolnank, akkor a Portugal ellen jobb eselyunk lenne.

erepublik.com/en/main/law/Hungary/238110

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88282671

 

A Portugal elleni tamadas idopontja FIX, hisz az AUTOMATA fog tamadni pontosan 23:36 kor EREP IDO!

economisto
economisto és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88282978

 

Uj hadugyi kozlony:
erepublik.com/en/article/2723504

Ezzel kacsolatban felmerult egy kerdes, amiben kernem a velemenyeteket.
Most hogy az elnok lemondott, de a kormany a helyen maradt mersekelni a karokat. Mi legyen az orgok sorsa?

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88283085

 

Rálát valaki az orgokra? Noname adott bármi infót? Ha nem változtatott, akkor WD-nél megvan mindenhez a belépő, gondolom. Mint Prime Minister-nél, maradhat nála, habár erre vonatkozólag - felteszem - nincs standard.

HK-t és a részletes helyzetleírást köszönjük.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88283119

 

Nem változtatott jelszót sehol tudtommal, úgyhogy a kormánynak megvan mindenhez a hozzáférése.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88283156

 

Akkor, szerintem, ez rendben van. Nincs rá szabály, tudtommal.
Amíg nem lesz sikeres impeachment, addig a kormány ügye ez.

Egyébként tiszta röhej, hogy van Governor és Prime Minister poszt a rendszerben, mégsem kaphatnak semmilyen jogot (pl. ehhez hasonló krízisek idejére).

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88283164

 

Megkaptuk azt a kivételes jogot, hogy írhatunk az országfalra 🙂

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 12 napja #88283192

 

Bizony...irok egy tiketet ezzel kapcsolatban es javasolni fogom, hogy legalabb a szavazasokban tudjunk reszt venni...illetve a csatainditast is megpedzem, hatha sikerul elerni valamit...majd jelzek, nekem is mar reg a begyemben van a dolog koszi, hogy jeleztetek!

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 11 napja #88284751

 

Felkérem a Kongresszus Elnökét, hogy hivatalos Kongresszusi Közlönyben publikálja a képviselők szavazását a rendkívüli helyzeti puccs témájában.

Több egyéb témában is megszólalhatna autentikus hangként.
Jelenleg képviselőként egyesével, kommentekben magyarázzuk a bizonyítványunk (már aki nem lapul a fűben); ha korábban harciasan kiálltunk a demokráciáért, talán most is illene. Erre a kongresszus elnöke a legalkalmasabb, a pár héttel ezelőtti vitákban is ő volt a leghangosabb, érdemes lenne ezt megismételni.

Köszönöm.
Soma2266
Soma2266 és Kheodum and 42 more people | 11 napja #88284833

 

Volna ennek értelme, DoA? Én úgy látom, hogy a hangadók vitáztak csak. A nép meg sodródik az árral. Én is a puccs mellett szavaztam elsőre(főleg az oly módon lebonyolított mellett, ami esetleg lett volna), de teljesen jogosan nem.lett megszavazta, mert az esélye megvolt annak, hogy elmegy rossz irányba, és megint népharag. Plusz sok erős karakter a demokrácia mellett ütött volna, amit ugyancsak meg lehet érteni. Valóban rosszul jött ki, hogy az elnök el rl okok miatt le kellett mondania, és nem is vagyok senki, hogy az elhangzott okokat ne fogadjam el, de valóban ott lett az egész elrontja, hogy igazából egyetlen valós jelölt sem.volt az elnokvalasztason. Nincs, és n.is volt jó választás.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 11 napja #88284860

 

Volna. Ugyanis a közéletben marhára nem a tények alapján, hanem sima szimpátia vagy köpködés mentén megy ez a téma - mi meg itt észérvekre meg logikára hivatkozunk, lehet, csak a saját szórakoztatásunk? Minek akkor bármiről is beszélni, véleményezni, ha a tények egyrészt nem jutnak ki publikba, másrészt, mi nem is szeretnénk esetleg?

Amiket itt leírsz - én nem látom odakinn a kongresszus képviselőitől. Magyarázkodunk, és a tények senkit nem zavarnak. Ha korábban annyira fontos volt a demokrácia, hogy napokig kiabálásoktól volt hangos az országfal - akkor most egy ilyen kérdésben miért nem szólal meg a kongresszus hivatalosan? Mitől félünk? A képviselők 90%-a publikban csak hallgat, és nem a kormányt akarom védeni, de ha valaki pl. itt egyetértett a szándékukkal, akkor miért nem meri ezt odakinn is felvállalni?

Megy a köpködés arról, hogy kik szavaztak az impeachment ellen - lol, egy demokráciában, és ezt a nagy antipuccsisták sorjázzák, állítólag a demokrácia védelmében. És a reakció? Semmi. Ha egy... EGYETLEN EGY nyomorult kis konga közlönyt sem vagyunk képesek kiadni a munkánkról, akkor mi a fenének védjük annyira a demokráciát? Divatból?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 11 napja #88284936

 

Romi ellen lehet HARCOLNI:

erepublik.com/en/military/battlefield/304403

Egyelore 8-5 ide...ritka dolog VEZETUNK a romi ellen!!!

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 11 napja #88285221

 

Nekem nem tetszik, amikor szemi köpköd és méltatlankodik, de az se zavar, ha nem ír közlönyt. Egy biztos: ha engem választanának meg OGy-elnöknek, én írnék beszámolókat hetente. Még házszabályt is próbálnék összehozni.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 11 napja #88285714

 

Mihelyt az alabbi csata veget ert az automata tamadja a PORTUGALT...10% NE elonyunk lesz, mert a portugal nem szavazta meg az NEt...most adtak ujra...elbenaztak..

erepublik.com/en/military/battlefield/304394

Budapestet fogjuk tamadni varhatoan keso este!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 10 napja #88286812

 

Napi parancs MAGYAR OLDALON, Harcolj Budapest-ért.

erepublik.com/en/military/battlefield/304589

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 10 napja #88286965

 

Az argentin MPP-t meg lehet szavazni...vege a TW-k idoszakanak jonnek az MPP-k a barati orszagokkal!

erepublik.com/en/main/law/Hungary/238214

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 10 napja #88286983

 

De miért?

SzasZiii
SzasZiii és Kheodum and 42 more people | 10 napja #88286984

 

Mert éjjel az argentinok aktívak, és éles csata esetén sokat számíthat, hogy utazás nélkül tudnak ütni az oldalunkon. 🙂

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 10 napja #88286988

 

UTAZAS NELKUL tudunk harcolni az o csataikba illetve ok tudnak harcolni a mi csatainkba!

Nagyon nagy koltseg lenne delamerikaba elutazni.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 10 napja #88287017

 

NE előny +10% ; EGYETLEN MAGYAR csata; Főváros/Budapest visszafoglalása, 46-9 -s vezetés...mi kell még, hogy legyőzzük Portugáliát:

erepublik.com/en/military/battlefield/304589

Gyerünk, harcolj a luzitánok ellen, takarítsuk el őket területeinkről!!!

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 10 napja #88287191

 

Akkor szavazzuk meg az argó MPP-t?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 10 napja #88287215

 

Igen persze.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 9 napja #88288443

 

Lesz majd chilei mpp, azt is szavazzuk meg! Mehet egy kiutalás is!

A mai co költéseket itt tekintetitek meg a MU fül alatt: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UZqeqsD9xRWhZ66v41lQBEp-EogL4SZxszWqD5P_nf4/edit?usp=sharing

baramis
baramis és Kheodum and 42 more people | 9 napja #88288460

 

Beadva a kiutalás.

Szempy
Szempy és Kheodum and 42 more people | 9 napja #88288470

 

4 milla ment el COra? egy nap alatt...

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 9 napja #88288473

 

Amikor egyesek azt mondjak hogy tele a kassza, miert nem COzunk, hát, nem teljesen aruljak el hogy lófaxra se lenne elég 10-20-30millió CC csak jol hangzik dobalozni dolgokkal...

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 9 napja #88288476

 

Igen, sajnos a portugáloknak nagyon nagy tartaléka van (igazából az asteriának), ennyi cc se volt semmire elég, kb 3 percre sikerült átütni... Sajnos ez van, hiába co-zunk, ez nem lesz megoldás a problémra.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 9 napja #88288592

 

Én észre se vettem, hogy volt kirakva CO...

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 9 napja #88288605

 

Légiben szinte egész körben volt, falra is kiírtam.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 9 napja #88290532

 

Lower Carniola SRB 9/10 ha sikertelen PS nekem...

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88291373

 

Chile MPP IGEN

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292282

 

Mit szóltok HUpák cikkéhez, a benne olvasható önvallomás nyomán az elnök behantázta a lemondásának indokát?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292291

 

Hupi elnok = bank 0...sajna aki emlekszik az elozo elnoksegere az jol tudja...en mostmar ugy latom hogy minden mind1...a mostani helyzetunkon mar tenyleg nem segit semmi...ha En lennek ha hupi ha akarki a kocka el van vetve es el leszunk torolve...annyi ha hupi elnok lesz akkor emagyarbak = 0

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292292

 

1hete mas volt a helyzet, akkor meg talan lehetet volna valamit tenni (huzni az idot) de mostmar ...tudjatok a NOTA VEGEN a SEJHAJJJ

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292308

 

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292354

 

Ez nyílt titok - a közvélemény hangos többsége mégis ezt szeretné.
Nem láttam publikban sem a kongresszus elnökét, sem igen kevés képviselőn kívül senkit, aki az impeachment vagy akár az esetleges puccs témájában megszólalt volna. Akár mellettük, akár ellenük.

Ha az elnök nem beteg, vagy nem annyira mindent lenullázóan súlyos szinten, akkor egyszerűen érthetetlen, miért nem tudott fellépni naponta 3x 5 percre, amikor a kormánya megmondja: itt és ekkor kell csatát indítani.

A kongresszusnak pedig egyáltalán nem is volt mondandója a témában.

baramis
baramis és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292357

 

"A kongresszusnak pedig egyáltalán nem is volt mondandója a témában."

De volt! Senki nem akart sem impeach-et, sem diktatúrát.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292361

 

Görgess feljebb, ez nem teljesen így volt.
40 képviselőből mennyien szólaltak meg publikban (ráadásul, nem mint magánember, hanem képviselő). 8-10?
Impeachment is átment volna, ha nem 2/3-os.

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292386

 

Olvass vissza.

Az állítólagos kongaelnok cikkét azóta is várjuk. Egyáltalán van?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292395

 

NOTA VEGEN A SEJHAJJ...tudjatok az mi az...no errol kar vitazni, mert mostmar semmi ertelme se az impicsnek se diktaturanak se pedig a vitanak, mert ez a vita(ha nem ertitek az elobbi hasonlatot) olyan, mint HALOTTNAK A CSOK...vagy jobban fogalmazva annyi ertelme van amennyi lesz majd a bank hupi elnoksege alatt = 0.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292410

 

Nem túl vidám, de ez egy valós kérdés.

Fél évig nem volt Kongresszus, aztán végre lett, most úgy néz ki, ismét átkúszik az emlékek világába - és amíg időlegesen voltunk, addig sem adtuk az életnek semmi jelét.

Most az impeachment miatt eleve főszereplők lettünk.
Odakinn szinte mindenkinek van már véleménye a helyzetről, illetve a vész-puccsról.
Csak nekünk, az állítólag a demokrácia letéteményeseinek, nekünk nincs. Eldumcsizunk kint, 1-2 embert vagy pártot lehet köpködni, de akkora lapulás van, hogy azt tanítani lehetne. Mitől félünk, lányok, fiúk? A kormányból többen is ki mertek állni a tervük mellett, minket még annyira sem érintett meg, mint a másik körlevélben a rég lefutott és úgy maradt belső szavazás.
Hamarosan újra impeachment, az elnök, ha tényleg munkaügyet hazudott betegségnek, akkor mindenképp megbukott, jöhet HUpi, legalább tiszta helyzet lesz. Mindenki számára.

Nincs kivastagítva.
Annyira nem fontos, lássuk be, még nekünk sem. 🙂

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292414

 

Vita?
Én sem gondolom, hogy még lenne min vitatkozni. Tökéletesen szerepeltünk. Igaz, a függöny mögül mormoltuk a szövegünket, vagy még ott sem.

Annyival viszont, értésem szerint, igenis tartozunk a választóknak, hogy valaki (konga elnöke?) összefoglalja a történteket, elmondja, kik és hogyan szavaztunk a 2 kérdésben (imp és puccs).

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292415

 

*érzésem

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292471

 

Nem munkaügyet hazudott be, én is tudok képernyőmentéseket mutatni az érzékeny részek kitakarásával, de ezt jelenleg nem tartom indokoltnak megosztani.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292488

 

Most mindegy, sajnos. Ahogy WD írja.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292512

 

Igen, tudom. Csak nem akarom, hogy ebből is propagandát csináljon bárki.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292524

 

Azon is túl vagyunk már. Gyeplő a lovak közé dobva.
1 hete, amikor az impeachment elindult, akkor kellett volna tájékoztatni a játékosokat, mivel pedig kongresszusi a döntés, ez a mi dolgunk lett volna, hivatalosan, nem kommentek között, vagy napokkal később kormányzati cikkekre reagálva (tiédre, economistoéra).

Ma már egy másik szituáció van.
Egy újabb impeachment tv. előtt állunk - most arról kellene publikálni, ami történt, és ami történni fog. Nem kell már okokat fejtegetni és lehetőségek között lamentálni. Annak 1 hete volt itt az ideje.
Tájékoztatni viszont muszáj (lenne). Éppen félinformációkból, homályos célozgatások alapján lehet (pláne sikeres) propagandát csinálni, hiszen nem kell felelősséget vállalni, csak meglapulni, és hagyni, hogy mások irányítsák a történetet, a maguk kedve szerint.

nonameemanon
nonameemanon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292552

 

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292863

 

Page not found (404)

Bármi is van, mindenki nagyon reméli, hogy jól vagy, mindenki nagyon sajnálja, hogy leléptél, és mindenki igazán szeretné, hogy ez a történet most már lezáruljon.

Még az is kisebb gondot okozott volna, ha a karakteredet odaadod közös kormányzati használatba, vagy Luci-nak, aki tud csatát indítani, ennek a karakternek így is, úgy is reszeltek. Ezt gondolom.

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292877

 

Ne foglalkozz vele Nonameanon, ne foglalkozz a pár idiótával, saját magaddal csak és kizárólag, legyél jól az számít.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292888

 

Noname - ha még itt vagy.

Nincs harag, nem kell túlgondolni. Te magad is voltál offenzív korábban, most egykori barátaid ugrottak rád, épp olyan jogosan, ahogyan egykor te is jogosnak gondoltad az ilyesmit másokkal szemben.
Úgy tűnik, kormányodban ismerik a (z egészségügyi) helyzetedet, ha mégsem csak blöff volt, akkor itt megkövetlek. Publikban napokig többen is melletted álltak, ők megérdemlik, hogy azt a cikket újra kiadd.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292997

 

Amikor megtámadtak, hogy miattam kerül bajba az ország, mert nem szavaztam meg az impeachmentet, meg puccsista vagyok, mert támogattam a diktatúra ideiglenes bevezetését (ráadásul kongresszusi többséggel, nem csak egy hunta akaratából), én is azt mondtam, hogy a meg nem szólaló képviselők jellemtelensége a fő probléma. Örülök, hogy már más is így gondolja.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88292999

 

DoA: te azt gondoltad, hogy Lisztes csak blöffölt?

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88293025

 

Én nem tudok semmit.
Te tudsz bármit konkrétan?
Elhiszem, amit kormánytagjai mondtak, ennyi.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 8 napja #88293416

 

Most olvasom ezt a cikket: erepublik.com/en/article/2723660
Ez alapján mondtad?

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 7 napja #88294207

 

Indítható magyar felkelés/RW Székesfehérváron...

Utazz Portugália CENTRAL TRANSDANUBIA (ROM) régiójában és támogasd a felkelést.

DET 1.3 = 30%al többet sebzunk.

1/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 7 napja #88294209

 

Indítható magyar felkelés/RW Székesfehérváron...

Utazz CENTRAL TRANSDANUBIA (ROM) régiójában és támogasd a felkelést.

DET 1.3 = 30%al többet sebzunk.

1/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 7 napja #88294357

 

Napi parancs MAGYAR OLDAL üsd a romit

erepublik.com/en/military/battlefield/305383


A többi csata nem számít erre kell koncentrálni.
DET 1.3

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 7 napja #88294670

 

Sajnos elsiettek a gorogok az MPPt...egyelore meg megvan a thaj haborunk uh nem tudjuk megszavazni a gorok MPPt(thajnak van a goroggel MPPje) uh egyelore NEM...valoszinuleg 1het mulva ujra beadjuk, de remenykedjunk benne, hogy nem, mert akkor ez azt fogja jelenteni, hogy thajfoldon megmaradunk...tehat gorog MPP = NEM

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 7 napja #88295160

 

Nem kellene HUpakolast hatalomra engedni. Régen az volt hogy lop osztogat de legalább vicces. Most már az se, 10 év alatt belefaradhatott mert csak egy huszadrangu bohoc maradt belőle.

baramis
baramis és Kheodum and 42 more people | 7 napja #88295181

 

Első mondat oké, de a másodikban már téged is láttalak. 😉

Kheodum
Kheodum és Weisz Manfred Huba and 42 more people | 7 napja #88295284

 

Ez nem kívánságműsor. A nép őt szavazta meg másodiknak, akkor őt kapja.
Különben minek a közvetlen elnökválasztás? Vagy mostantól új szabály van és a konga választja az elnököt?
És félreértés ne essék, ugyanezt mondanám akkor is ha egy kardos elnökjelölt lett volna a második helyezett.

Volt itt már minden az évek alatt, miért éppen Hupitól fostok ennyire? 😃

Ezen a játékon már senki sem tud többet rontani.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 7 napja #88295700

 

Kheodum +1

Volt egy sikertelen impeachment.
Ezután, már aki odafáradt publikba, vitázhatott bárki az értelméről cikkek alatt.
Ezután felmerült egy puccs ötlete, szintén ki lehetett beszélni. Economisto és ŰZoleeka is korrekt cikket adott ki, ICS is összeszedett vagy 200 kommentet.

A jelenlegi elnök egyáltalán nem szerepel már, a kormánya is kérte a leváltását.
Demokrácia - tehát mivel az 1 hét türelmi idő alatt sem jutottunk kompromisszumosan alternatív, megvalósítható megoldásra, az van, hogy az elnökválasztás második helyezettje (a szavazatok 25%-a!) kerül pozícióba.

Van, akinek ez nem tetszik? Na igen, kétségtelen. Ám de volt egy hetünk megcáfolni a "csak sodródunk, ez nulla" álláspontot. Sikerült?

Tetszik, nem tetszik, veszélyes vagy szórakoztató - ez van.
Luci, nem nagyon láttalak arról cikkezni, hogy a puccsot milyen kitörő örömmel fogadtad, avagy e mostani, HUpák-ellenes hozzáállásodról is kvázi most hallunk/olvasunk először. Még talán a közvéleményt is meggyőzhetted volna az igazadról. Volt rá 7 napod. Ahogyan pl. Mikrobi sokat kommentelt (nagyjából teljesen egyetértesz most vele), te hiányoztál a kinti beszélgetésekből.

Ismét itt vagyunk - a képviselők dönthetnek.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88296352

 

Indítható magyar felkelés/RW Győrött

Utazz Western TRANSDANUBIA (ROM) régióba és támogasd a felkelést.

3/10

heroine17
heroine17 és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88296545

 

Valaki indítson egy utalást az MNB-be. Amíg lehet tegyük át a pénzt.

baramis
baramis és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88296573

 

Beadva

Joska Pista
Joska Pista és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88296912

 

Az akkor is a Konga jögköre, hogy megszavaz-e egy bizalmatlansági indítványt. Ahogy azt sem szükséges indokolnom, hogy miért szavazok egyik vagy másik lehetőségre.

Egyébként meg ha már van ez a bizonyos "fékek és ellensúlyok rendszere" miért csak az elnök és a kormány visszaéléseitől, vagy hibás döntéseitől védjük az országot? Az emberek rossz döntéseitől nem ugyanúgy kellene?

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88296972

 

Egyértelmű. Az a kérdés, hogy a konga felvállalja-e a döntéseit, vagy úgy kezeli, mint aktuális, pillanatnyi eldöntendő kérdés.

Weisz Manfred Huba
Weisz Manfred Huba és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88297053

 

hsli, miért nincs még beadva az impics?

Weisz Manfred Huba
Weisz Manfred Huba és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88297219

 

beadtam az impicset. Az elnök lemondott, az elnök nélküli kormánynak nincs legitimitása, a szabályok szerint a második jön. Erről a kongreszus dönt most, kérdés felülbírálja-e a választások eredményét újra. erepublik.com/en/main/law/Hungary/238384

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88297222

 

Ma kora este...a romi csata utan ROGTON (kb masfel ora) indul a portugal tamadas az UTOLSO HAZAI regionk SZEKESFEHERVAR ellen!!...Aki tud keszuljon ne adjuk meg olcson magunkat!!!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88297231

 

az impicsre, ha mod van ra csak holnap delutan szavazzatok..ki-ki a belatasa szerint...en a multkor IGENNEL szavaztam, de mostmar sajna a helyzet ugy hozta (az utolso regionkat probaljuk megvedeni) hogy nem tartom ertelmet hupi amokfutasanak...jobban mondva tobb lesz a karja mint amennyi esetleges haszna lehetne...tehat szerintem most NEM-el kell szavazni, de majd holnap delutan...addig lehet ervelni...

Weisz Manfred Huba
Weisz Manfred Huba és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88297236

 

Egyébként félrértés ne essék. Köszi WassDorong és többiek a munkát.

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88297350

 

A legitimitással kapcsolatban nincs igazad, erről a konga dönt a jelen szavazáson. Egyébként tényleg múltkor lett volna "értelme".

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 6 napja #88297430

 

Huba, ne ferdíts! A játékszabályok szerint a parlament kezében a döntés, rajtunk múlik, hogy az elnök elmehet-e. Az elnök a legitimitását így tőlünk kapja. És tőlem ugyan Hupak nem kap!

Szempy
Szempy és Kheodum and 42 more people | 5 napja #88298010

 

Ment megint a nem.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 5 napja #88298445

 

Utolsó régiónk HARCOLJUNK érte!!!
Védjük meg Székesfehérvár/CTD régiónkat!!!

erepublik.com/en/military/battlefield/305814

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 5 napja #88298473

 

Kérek minden képviselőt: vagy így, vagy úgy - SZAVAZZON!

3 kilépő képviselővel 37 szavazatunk van. Éljetek a képviselői joggal, aki úgy érzi, indokolni sem kell, csak voksolni: IGEN vagy NEM.

Mutassuk meg, hogy van Kongresszus!

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 5 napja #88298649

 

Jöhet még egy utalás.

Soma2266
Soma2266 és Kheodum and 42 more people | 5 napja #88298654

 

Beadva

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 4 napja #88301475

 

Indítható magyar felkelés RW BUDAPESTEN

Utazz CENTRAL Hungary (Portugal) régióba és támogasd a felkelést.

1/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 4 napja #88301850

 

Bosnyakoknak kellene segiteni landolni...az arulo USA megerdemelne, hogy egy-ket szep pofont...ugy nez ki a bosnyakokra koncentralnak...

erepublik.com/en/military/battlefield/306169

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 4 napja #88302335

 

Ezt a parancsot megtagadom.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 3 napja #88305562

 

Két óra múlva 12:09 erep idő indítható magyar felkelés RW Portugália ellen... Aki tud készüljön egy picit szorongassuk meg a luzitanokat...

Jock Ewing unokaja Luci Ewing
Jock Ewing unokaja Luci Ewing és Kheodum and 42 more people | 3 napja #88306134

 

Hol?

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | tegnap #88310424

 

Köszönöm minden képviselőtársamnak az e havi munkát, azt, hogy együtt dolgoztunk, próbáltunk Házszabályt módosítani, szavazni, 2 fontos impeachment törvényben igyekeztünk jól dönteni, érveltünk, a kormány részéről felvetődött vész-puccs körülményeit átbeszéltük.

Köszönet azoknak is, akik inkább csendben, a háttérből figyelték az eseményeket, akik hallgatásukkal segítették a Házszabály alakítását, illetve határozott érvek mentén inkább távol maradtak pl. az impeachment szavazástól. A tartózkodás joga is része a demokratikus döntéshozatalnak, még akkor is, ha többek véleménye emiatt nem kerül felszínre.

Köszönöm a kormánynak a tájékoztatást, főleg a zűrössé vált helyzetben.

Tisztelttel felkérem egyúttal a Kongresszus Elnökét, legalább 1 ciklusvégi Kongresszusi Közlönyben:
- foglalja össze a történteket,
- a hagyományokhoz híven publikálja a körlevelek tartalmát,
- tájékoztassa a játékosközösséget az új Házszabályról.

Amennyiben ő bármilyen okból akadályoztatva lenne, kérlek, Zoleeka, tedd meg helyette. Köszönöm.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | tegnap #88310433

 

Erep idő 06:14 után (5 óra múlva) indítható lesz felkelés a portugálok ellen.
Székesfehérváron fogjuk elindítani, aki itt lesz, abban az időpontban kérem ne habozzon és UTAZZON Portugália CENTRAL TRANSDANUBIA régiójába és támogassa a felkelést/RW-t!

Addig is töltödjetek!!!

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | tegnap #88311236

 

NAPI PARANCSOT kérlek állítsátok át a székesfehérvári MAGYAR csatára:

erepublik.com/en/military/battlefield/307047

MINDENKI EZT üsse, minden egyebet HAGYNI KELL!!

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | tegnap #88311582

 

Tisztelettel felkérem a Kongresszus Elnökét 1 ciklusvégi Kongresszusi Közlönyben:
- foglalja össze a történteket,
- a hagyományokhoz híven publikálja a körlevelek tartalmát,
- tájékoztassa a játékosközösséget az új Házszabályról.

Amennyiben ő bármilyen okból akadályoztatva lenne, kérlek, Zoleeka, tedd meg helyette. Köszönöm.
szemi
szemi és Kheodum and 42 more people | tegnap #88311726

 

akadályoztatva vagyok, nincs s nem is volt nálam a konga org. De ezt párszol már említettem.

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | tegnap #88311741

 

Kinél van a konga org, és miért nincs a konga elnökénél?

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | tegnap #88311760

 

Meg lett adva neked a belepes. Emailestul, mindenestul.

szemi
szemi és Kheodum and 42 more people | tegnap #88311809

 

ja, de mire hazaértem mindent megváltoztattatok. undorító banda

wwenigma
wwenigma és Kheodum and 42 more people | tegnap #88311814

 

Adnál ki cikket elsősorban arrol hogy :

1. a konga téged kongaelnoknek valasztott
2. elso impeach
3. masodik impeach
4. DoA által felhozott dolgok

Mert ugye ha 1., kongaelnok vagy akkor a heti beszamolo is kellett volna a konga munkajarol és nem lattam hogy barmikor irtad volna, nem tudsz belepni....

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | tegnap #88312039

 

Szeminek megírom a belépési adatokat, csak hogy ti is tudjatok róla, és kiadhat onnan cikket, ha akar.

szemi
szemi és Kheodum and 42 more people | tegnap #88312099

 

már nem érdekel az orgotok s kérjétek számon vassson

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | tegnap #88312106

 

szemi, én se tudok róla, hogy a kormánynak mostanában szóltál volna, hogy nem férsz hozzá. Hidd el, ha felkeresel minket, hogy szeretnél mondjuk cikket kiadni, vagy bármilyen okból be akartál volna lépni, akkor megadtuk volna a belépési adatokat ismét.
Ne sértődj meg, ha valamiben hibáztunk volna, akkor bocsi, de ugye néma gyereknek anyja se. Rosszindulat nem volt ebben.

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | 23 órával ezelőtt #88312260

 

Szerintem legalább ezt az utolsó néhány levélváltást közzé kéne tenni egy közlönyben🙂

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 22 órával ezelőtt #88312372

 

Azt gondolom, szemi, ha ciklus közben bármikor szólsz, hogy baj van és nem tudod ellátni a feladatodat, mert mégsincs nálad az org (ezt ki tudta?), így aztán közlönyöket sem bírsz kiadni, akkor az egész konga kiállt volna melletted (pláne, hogy 10 fős frakciótok van/volt). Azért lettél te megválasztva, és nem más, mert a szavazatok többségével téged bíztak meg. Ezen rugóztunk pár napot, úgy emlékszem.

Szerintem, zárjuk rövidre a történetet.
Zoleeka, van időd összedobni egy rövid ismertetést a házszabályról legalább? Elég lesz napváltás után, valamikor a hétvégén. Lemented egy-egy google dokumentumba a két levelet, és a linkeket belerakod a közlönybe, nem kell hozzá kommentár, aki akarja, elolvassa.

Ha igen, köszönjük.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 22 órával ezelőtt #88312385

 

Örültem volna, ha szemi írja meg (a lehetősége továbbra is megvan), de akkor igyekszem rá időt keríteni, igen. Nekem is vissza kell olvasnom mi történt a hónapban, elég eseménydús volt 😃

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 16 órával ezelőtt #88312916

 

Indítható magyar felkelés/RW BUDAPESTEN

Utazz CENTRAL Hungary (Portugal) régióba és támogasd a felkelést.

1/10

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | 14 órával ezelőtt #88313125

 

Napi Parancs/DO MAGYAR oldal...BUDAPEST:

erepublik.com/en/military/battlefield/307143

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 11 órával ezelőtt #88313431

 

Zoleeka - ha nem akarja, akkor nem akarja. Ez egy játék. A következő ciklusban talán olyan játékost válasszon a kongresszus elnöknek, aki szeretné végigvinni. Az elején olvashattuk, hogy senki nem szeretné, mégis megszavazta a kongresszus. A kongresszus szavazta meg, ezzel nincs mit tenni.

Nem kell erőltetni, add ki a közlönyt te, és záródjon végre ez a valóban eseménydús parlamenti hónap.

Zoleeka
Zoleeka és Kheodum and 42 more people | 3 órával ezelőtt #88314305

 

Egy kiutalást ha valaki tud, még adjon be. Jövő hónapban kevés törvényjavaslati lehetőség lesz, hátha meglódul a bevétel 🙂

Defender of Ascalon
Defender of Ascalon és Kheodum and 42 more people | 3 órával ezelőtt #88314332

 

Köszi a közlönyt!

Mikrobi
Mikrobi és Kheodum and 42 more people | egy órája #88314574

 

Nem bírok beadni semmilyen törvényjavaslatot. Csak villan egyet az oldal és nem jelenik meg a kiutalás.

WasssDorong
WasssDorong és Kheodum and 42 more people | egy órája #88314578

 

Indítható magyar felkelés/RW Miskolcon

Utazz Northern Hungary (Portugal) régióba és támogasd a felkelést.

7/10