PLAN KOLĘDY W OKRESIE 02.01.2019 - 31.01.2019
2-5.01.2019r.
PONIEDZIAŁEK 31.12.2018 |
XXXXX |
WTOREK 01.01.2019 |
XXXXX |
ŚRODA 02.01.2019 Od godz. 10.00 ----------------------- |
Wojsławiec i Kornelin (Bagno) Proszę o transport --------------------------------------------------- |
CZWARTEK 03.01.2019 Od godz. 10.00
----------------------- |
Szkocja Siedliska Od p. Bizoń do ul. Powst. Wlkp. idąc od końca w kierunku Rynarzewa do numeru 12A (do mostku) i ul. Makowa Proszę o transport --------------------------------------------------- |
PIĄTEK 04.01.2019 Od godz. 10.00
----------------------- |
Szkocja nad szosą – ul. Wspólna do Drogi Krajowej nr 5 – od p.Mazur do p. Horka i Dudek oraz ulice Jagodowa, Morelowa, Sosnowa, Malinowa, Poziomkowa, Owocowa Proszę o transport --------------------------------------------------- |
SOBOTA 05.01.2019 Od godz. 10.00 ----------------------- |
Leszczynowa i Jaśminowa
--------------------------------------------------- |
PLAN KOLĘDY
7-12.01.2019r.
PONIEDZIAŁEK 07.01.2019 Od godz. 15.00 ----------------------- |
Szkolna od kościoła, Stolarska
--------------------------------------------------- |
WTOREK 08.01.2019 Od godz. 15.00 ----------------------- |
Rynek cały od 26 (p. Łukowscy) do 1, (Początek od p. Witkowskich i mieszkań w domu od podwórza) --------------------------------------------------- |
ŚRODA 09.01.2019 Od godz. 15.00 ----------------------- |
Bydgoska 1i3, ul. Ogrodowa i Krótka
--------------------------------------------------- |
CZWARTEK 10.01.2019 Od godz. 10.00
----------------------- |
Małe Rudy – strona PRAWA w kierunku na Łabiszyn; ul. Wspólna, Słoneczna, Jarzębinowa, Szlak Król., Jeziorowa, Południowa, Brzoskwiniowa, (początek ul. Łabiszyńska 10 i 8) Proszę o transport --------------------------------------------------- |
PIĄTEK 11.01.2019 Od godz. 10.00
----------------------- |
Małe Rudy strona LEWA w kierunku Łabiszyna – cała Łabiszyńska, Północna, Topolowa, Wiśniowa, Dębowa, Olchowa Początek od ul. Północnej 12 (p.Olech) i Łąkowej 53 (p. Miś) do Łabiszyńskiej 1A (p. Kosińscy) oraz Łąkowa 8 i 6 (p.Tokarczuk i p.Wałęsa) Proszę o transport
--------------------------------------------------- |
SOBOTA 12.01.2019 Od godz. 10.00
----------------------- |
Małe Rudy – Osiedle przy lesie oraz Wesoła i Notecka (Początek ul. Notecka – p. Pietrzak, dalej Wesoła, Łąkowa, Leśna, Osiedlowa, Spacerowa) --------------------------------------------------- |
PLAN KOLĘDY
14-19.01.2019r.
PONIEDZIAŁEK 14.01.2019 Od godz. 15.00 ----------------------- |
ul. Powstańców Wlkp. do mostku (Początek od strony ul. Szubińskiej) --------------------------------------------------- |
WTOREK 15.01.2019 Od godz. 15.00 ----------------------- |
ul. Boczna, Dąbrowskiej, Bydgoska od nr. 5 do końca (bez nr. 1 i 3) (Początek ul. Boczna) --------------------------------------------------- |
ŚRODA 16.01.2019 Od godz. 15.00 ----------------------- |
ul. Nałkowskiej i ul. Orzeszkowej 1-15 (Początek od strony ul. Strażackiej i dalej Orzeszkowej od ul. Nałkowskiej)
--------------------------------------------------- |
CZWARTEK 17.01.2019 Od godz. 15.00 ----------------------- |
ul. Orzeszkowej (pozostała część) (Początek od strony ul. Bydgoskiej)
--------------------------------------------------- |
PIĄTEK 18.01.2019 Od godz. 15.00 ----------------------- |
ul. Szubińska – strona nieparzysta (cała) wraz z „Małym Osiedlem” --------------------------------------------------- |
SOBOTA 19.01.2019 Od godz. 10.00 ----------------------- |
Wybudowanie i ul. Bluszczowa (Początek od strony Małych Rud) Proszę o transport --------------------------------------------------- |
PLAN KOLĘDY
21-26.01.2019r.
PONIEDZIAŁEK 21.01.2019 Od godz. 15.00
----------------------- |
Strażacka nr nieparzyste. Początek od końca – od nr 63 do nr. 37,37C,37A (do p. Elwart) oraz ul. Głogowa, Wrzosowa, Malinowa, Lawendowa. Koniec na ul. Lawendowej --------------------------------------------------- |
WTOREK 22.01.2019 Od godz. 15.00
----------------------- |
Strażacka numery nieparzyste c.d. - od nr35D (p. Wyrzykowscy) do nr 31G Początek ul. Świerkowa potem Słoneczna, Cedrowa i domy na ul. Strażackiej Proszę o transport na rozpoczęcie --------------------------------------------------- |
ŚRODA 23.01.2019 Od godz. 15.00
----------------------- |
Strażacka 1 – 29 (blok) Początek od bloku Strażacka nr 29 i kolejno do nr-u 1. Proszę o transport na rozpoczęcie --------------------------------------------------- |
CZWARTEK 24.01.2019 Od godz. 15.00
----------------------- |
Strażacka numery parzyste od 42 do 22 Początek – ul. Strażacka od końca Proszę o transport na rozpoczęcie --------------------------------------------------- |
PIĄTEK 25.01.2019 Od godz. 15.00
----------------------- |
Strażacka numery parzyste dalszy ciąg Początek - ul. Mickiewicza od końca.
--------------------------------------------------- |
SOBOTA 26.01.2019 Od godz. 10.00 |
KONFERENCJA DUCHOWIEŃSTWA DIECEZJI BYDGOSZKIEJ |
PLAN KOLĘDY
28-31.01.2019r.
PONIEDZIAŁEK 28.01.2019
|
XXXXX |
WTOREK 29.01.2019 Od godz. 15.00
----------------------- |
Szubińska - strona parzysta cała oraz ul. 700-lecia i ul. Łokietka Początek ul. 700-lecia od nr.28 (p. Cebula i Babkiewicz) i Szubińska od p. Grabarskich do p. Kłosowskich (Szubińska nr 2) Koniec ul. Łokietka. Proszę o transport
--------------------------------------------------- |
ŚRODA 30.01.2019 |
KOLĘDA NA ZGŁOSZENIE |
CZWARTEK 31.01.2019 |
KONIEC KOLĘDY A.D. 2019 |
PIĄTEK 01.02.2019 |
XXXXX |
SOBOTA 02.02.2019 |
XXXXX |